Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

upravo radim na tome.

omg koliko treba upucati bil gejtsa. ne mozes da promenis sifru iz messengera, nego moras na microsoft live, i tamo da menjas sifru naloga. naravno, servis za promenu sifre trenutno NE RADI.

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi tripuje te se. Gde da radim zgibove na sipci za tresenje tepiha, taj entuzijazam me je prosao, Idemo sada u neku mega fensi teratanu, ono sve po propisu ne mogu vise te gerila akcije mator sam za to to je cool kada imas 15 dina.

ako moze on i da bude kul

Leon_(French).jpg

sto ne mozemo i mi :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

laki, bole, bilo ko ...

oce li biti skoro nekih novih RUR majica?? :))

Ako sve prodje kako treba, bice :) Nadam se da cemo uskoro imati sve detalje, kad cemo vam cak najverovatnije ponuditi i mogucnost izbora :)

Link to comment
Share on other sites

Ako sve prodje kako treba, bice :) Nadam se da cemo uskoro imati sve detalje, kad cemo vam cak najverovatnije ponuditi i mogucnost izbora :)

Super, jer mene vec dvojca u skoli smaraju da im nabavim majce, jednom ocu jer je clan a drugom ne dok se ne uclani.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

WHAT A DAY :)

sad lepo dosao sa posla, pozavrsavao sve obavezice, zapalio tompus, otvorio flajku piva i planiram da pustim die hard 1 deo

jipi ka jej madrfakrz!

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Dosho sa basketa pre nekih pola sata, kako su glupi oni koshevi na Adi nikad cudom da se nacudim.

A i boli me noga, levo stopalo, jos od nedeljnog RUR basketa, al bol' me i kita - ima da igram dok ga unistim.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Dosho sa basketa pre nekih pola sata, kako su glupi oni koshevi na Adi nikad cudom da se nacudim.

A i boli me noga, levo stopalo, jos od nedeljnog RUR basketa, al bol' me i kita - ima da igram dok ga unistim.

lepo smo igrali. i dalje se plasim da potrcim na onim terenima, poslebno na onom voda voda ili sinalco znaku zbog klizanja. excuses excuses :]

"deco ocete sok ili kafu". oni momci nam jos duguju sok.

jel zna neko nekiu piceriju

koja ima kucnu dostavu? a da je dobra

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...