Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kakvo smaranje, ja kao kvalitetan nolifer i odlikovan forumas stvarno tesko trpim da iscitavam kojekakve baljezgarije, a ipak osecam duznost da iscitam sve od =getnewpost do =getlastpost.

koliko god ne voleo izvesnog novosadistu, gde je kad ti treba, da ospe hejt na "uuu, ja sam zensko na gaming forumu" membera ?

:\

osim toga, danas dobih svoj mail nalog na poslu, od prvog potpisujem na 3 meseca, i idemo matoraaa...

ch1zra FoxPro programer ohoohohoho.

veceras rodjendan neki, bice shljis [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

i haz skillz [^]

my skillz own your skillz so fu :)

Kuci sam. Spremam se da krenem napolje i ne zelim da postujem nemoj mi protivureciti :)

Edited by LIn

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

i kako ja to da uradim sad do sutra.

kako i koliko i zasto koji kurac kad je to sve debilno. jebem vam mater svima da vam jebem.

auuuuuu kurac

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

bio napolju 4h, sad me boli glava nenormalno i iscrpljen sam kao da sam kopao rovove. mrzim leto.

.to

..page lexus ololol

5 strana dok si rek'o seks sa lin.

[:0]

Link to comment
Share on other sites

Danas se gotovo nista ne radi, sve je odlozeno zbog temperatura.

BUAHAHAHAA OLOLO, buhuuuuhuuu...

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

vrnuo se iz grada, vozio sam se novim djilasovim klimatizovanim autobusom, ako se pod istom podrazumeva razduvavanje spoljashnjeg toplog vazduha unutar vozila, onda je sve radilo besprekorno.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

omg ozbiljno ??? jebote jedan dan ne stignem da gledam slagalicu i ono rurovac bio omg

pa jel dobio da ga barem sutra gledam ???

pa rekoh da je bio posredno (aka nije bio stator u slagalici nego je njegov duh bio u istoj preko termina "prodaja")

+1 na margijevu opservaciju za "klimatizovane" basove, em se ljudi guraju u njih ko da je u njima nesto dzhaba em josh chekam da bidim tu klimu u akciji...

Link to comment
Share on other sites

I ovako ovaj topic postoji u mojim ocima samo za ubijanje dokolice na poslu * h8ru

Izvin'te gospodjo andjelino dzoli, kraljice CS-a i reprezentacije na clan base.

Mislim sad ozbiljno, jer moguce da neko zensko dodje na forum i ne rasipa svoju nadmenost i zelju da je muvaju, nego da proba da ostavi neki normalan post. Nemoguce je da samo 3 zenske osobe na ovom forumu imaju neku normalnu psihu (tu ne racunam koleta).

Jel ti stvarno mislis da ces ispasti disko-ribetina ako nam obelodanis da ti je dosadno na poslu?

Dakle, ajde stvarno svaka cast, radis, ti si personal assistant of CEO, super.

Realno pogledaj kolko si se nalupetala zeleci da budes primecena u zadnja 3 dana. Nije kul, zar ne.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...