Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa razmisljam da zabodem neki rejv u nedelju sledecu i onda posle direktno u red od 5 ujutro.

btw jedno pitanje za pravnike i koleta - da li se lichna karta MORA izvaditi u sekretarijatu mup-a u opstini u kojoj se zivi, ili moze i da se ode negde drugde?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ima li kraja tvojoj agoniji :)

Bas to htedoh reci, ovaj igi svako malo ide u akcije za lichnu kartu :))

ne znam kako stvari stoje sada, znam da sam za sve lk sto sam vadio isao u ljermontovu sto ochigledno nije na mojoj opstini =o)

Ja sam uvek vadio na svojoj opstini, tako da je najbolje pozvati MUP Call Centar lol :)

Link to comment
Share on other sites

pa razmisljam da zabodem neki rejv u nedelju sledecu i onda posle direktno u red od 5 ujutro.

btw jedno pitanje za pravnike i koleta - da li se lichna karta MORA izvaditi u sekretarijatu mup-a u opstini u kojoj se zivi, ili moze i da se ode negde drugde?

jel znas da se u novom sadu izdaje 30-40 licnih na dan i da ljudi cekaju od pola 7 uvece prethodnog dana... [:(]

Link to comment
Share on other sites

Pasosi ce da budu ludnica. Meni ovaj istiche iovako ionako u decembru, pa bih ga morao menjati, jedino ne znam kad je najbolje vreme da se trazhi. Kapiram nesto kao taman posle godisnjih odmora letnjih a opet mnogo pre nego sto krenu godisnji odmori zimski. Znachi, septembar-oktobar.

Link to comment
Share on other sites

pa razmisljam da zabodem neki rejv u nedelju sledecu i onda posle direktno u red od 5 ujutro.

btw jedno pitanje za pravnike i koleta - da li se lichna karta MORA izvaditi u sekretarijatu mup-a u opstini u kojoj se zivi, ili moze i da se ode negde drugde?

Moze na bilo kojoj opstini ... ja sam jednu cak i na nbgu izvadio jer sam tamo imao vezu ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Stigao RS premium, ali password ne valja jebem ih u usta :@

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...