Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lulz [:D]

paaa da, di cu to propustiti :)

ides na patona gandzoni??:)

-:: ::-

[03:45] <killy> zoko

[03:45] <killy> moj cale ima fb

[03:45] <Neecola> hahahaha

[03:45] <GirlScout> lazes :)))))))

[03:45] <killy> ja ne zelim da budem na tom nivoui

-:: ::-

Link to comment
Share on other sites

Poncho :)

omg omg, jednom cu ti ispricati prljava piša-igorova usta (da da dragi moji) dogodovštinu sa šugavog bljAK ponča, te sumnjam da ćeš to leglo pišaćke, prljavštine i jeftinog kačkavalja nekom opet preporučiti [:(]

Btw sto je dobar ovaj God of War, fina grafika za matoru konzolu, al sto je najludje zanimljiva i napeta igra :)

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja stigoh sa Ade, malo zaobilaznim putevima...:)

Momci nam duguju sok, ajde Formice to su neki tvoji, sad treba da ih smaramo....

U stvari, trebalo je prvo da ih navucemo, da izgubimo, pa onda sledecu da igramo za nesto vece gde bi ih posle dotukli....:))))

Dobar dan danas, puno posla, bio na pregovorima u nekoj kafani (sad shvatam Luckyija kada kaze da je tamo najbolje za sklapanje poslova), pa na Adi, pa kod drugarice i sad konacno kuci...

Laku noc svima...

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

opet ta drugarica...

jel ti nemash vode kuci:))

[roflmao]

Nekako mi tamo lepse...:)

Mada, moracu malo da pauziram odlaske kod nje, uvek pravi neku klopu, a ona nikako da dodje kod mene...

btw...upravo sam pojeo kilo ogromantnih jagoda....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja stigoh sa Ade, malo zaobilaznim putevima...:)

Momci nam duguju sok, ajde Formice to su neki tvoji, sad treba da ih smaramo....

U stvari, trebalo je prvo da ih navucemo, da izgubimo, pa onda sledecu da igramo za nesto vece gde bi ih posle dotukli....:))))

Dobar dan danas, puno posla, bio na pregovorima u nekoj kafani (sad shvatam Luckyija kada kaze da je tamo najbolje za sklapanje poslova), pa na Adi, pa kod drugarice i sad konacno kuci...

Laku noc svima...

a kad smo rekli da hocemo da igramo u sok, kako cu poceli da igraju kao na struju bog te video.

ponekad se zacudim shta bi ljudi uradili za sokic.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

fina bleja večeras, video sam i jednu old school forumašicu koja je onomad bila predmet tuče :)

prljava piša-igorova usta

zezaš, je l da? :(

Link to comment
Share on other sites

SAD CU DA VAM JA ISPIRCHAM SHTA SAM RADIO VECHERAS! [:D]

Uh uchio i kao ajde da iskuliram vecheras, zove me sestra da idem do Delta City-ja sa njom, tamo kao ispao korektan, rekao joj da joj nishta ne stoji :))))) Video neke dobre stvari za mene u onom adidasovom i puminom shopu :)

Elem doshao zet po nas i nalozhio ih da qpe Nintento Wii \o/ (kako sam zao bozhe) i otishli do Tempa oko pola 12... Jebote koja guzhva je tamo... Nisam znao da ljudi shoppinguju kao ludi u utorak @ 00:00h...

Kupio sam novu kantu za djubre, dvd diskove, durex fantasy (da probam :D) i perfeks :D Shto je najgore mrtav umoran dolazim do gajbe i vidim natpis "NE RADI LIFT, NE ULAZITE" ... ffs lagano sa svojom kantom i ostalim sranjem na sedmi...

I tu sam shvatio, kakva sam baba sa 20 godina :D

Aj q noc...

Edited by VoOdoO...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Hocu da kupim opet da kupim aggressive rolere, pa me mrzi da pravim topic da trazhim pomoc,jel zna neko u bg-u neke radnje sa aggressive roshkama i ostalo... ili ako zna neki oglas sa polovnim aggressive roshkama?

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

jebeni gejm kako mi se josh igra :) kruko, rami moratjemo uskoro ponovo da zavrtimo kocke ponovo! sad josh treba zaspati ..

rulaja je, rokamo za vikend!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

fina bleja večeras, video sam i jednu old school forumašicu koja je onomad bila predmet tuče :)

zezaš, je l da? :(

ne.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kupio sam novu kantu za djubre, dvd diskove, durex fantasy (da probam :D) i perfeks :D

Ista zajebancija ko klasisk / love samo sto ovde dobijes neke kockice i ima ih 4 u pakovanju.

Za koji minut ide take 2 pokusaja odlaska u teretanu nadam se da ovoga puta necu zavrsiti u meku :/ Polse toga mozda cak odem i u citaonicu da orem malo po knjizi a mozda i ne videcu od raspolozenja :)

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro....

Videh vest jutros:

Obama kandidat za predsednika SAD

4. jun 2008. | 07:44 | Izvor: B92

Beograd -- Senator Barak Obama kandidat je Demokratske partije za predsednika SAD, što je prvi put u istoriji te zemlje da se afroamerikanac bori za ulazak Belu kuću.

:) mozda?!

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

da li ce se predvjidjanja apokalipse US&A kada dodje crnac za prezidenta obistiniti??!?! omg

vijam viruse i trojane po lapu na visti... uzas uzas

nicija nije gorela do zore, koliko se radujem sto ovi crvi po drzavnoj administraciji trljaju guzicom jedni o druge u strahu od promene vlasti... onoliko licemerje onoliki amaterizam i diletizam nije ni u jednoj upravi na svetu... idioti kreteni jebem ti njihov g17 pizda im materina najgora... dno dna su kreteni jebem im sve po spisku

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...