Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin benzin

:)

Link to comment
Share on other sites

Inače, rhh mi ubija ionako krhko samopouzdanje, te ozbiljno razmišljam da se manem ćorava posla :( Moja ekipa uvek gubi, kad ja igram sa njima...Juče sam dobio više shotova u glavu od Jenne Jameson u svim filmovima zajedno:)

Ma dobar si nemke, josh malo da doteramo tvoj stil igre i bice sve ok. Bilo je i nama potrebno malo vremena da se konsolidujemo, ja da se priviknem na visinsku razliku, exi na cist vazduh i tako ;) Onda je sve doslo na svoje.

Gledam multi prenos muskog i zenskog tenisa, i tako :)

Link to comment
Share on other sites

Zapravo sam mislio na drugo duleta sa svojim avatarom, ali i ti si tru svakako!

brate, ako mi ti budes grupi, bicu najtrooiji izvodjac u svemiru:*

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

evo osvestio sam se od Indjije...

sve je stvarno bilo dobro,i zezanje,i alkohol,i diskoteka,dok su 2 stvari bile lose...prva je geo da silva je rumunska debilicna,a druga je sto nam se sjebo foto aparat kad smo dosli u Indjiju...tako da imamo slike samo sa polaska i iz voza... :\

sve u svemu,lepo se proveo,i nesto za pamcenje... :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

uticalo je to shto smo mi igrali neozbiljno castle, bez medika i hevija, ali tu mapu vishe ne igram ozbiljno jer smaaaaraaaaa.

tako da ako vam treba taj bod da shiljite svoje pishice kako ste nas dobili, neka vam:)))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

jos mesec dana i kuca opet. sarma, musaka, kobaje, pljeke... fudbal na adi... basket, ju ju ju

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Opet ova glupa kisa :/ ne mogu ni da otvorim oci koliko sam umorna i koliko mi se spava... jos treba i da ucim :(

btw, nesto najukusnije sto sam ikada probala http://www.cherryrepublic.com/product/58/Cherry_Candies

probajte obavezno!! jeste malo skuplje ali je mnooooogoooo dobro

Dobro, ali, deder, gde to ima da se kupi kod nas! Ja nisam video cherryrepublic ovde!

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

rekoh ti da te dve mape ne podnosim u sushtini, s toga mislim da je nejbolje reshenje da akos e vec igraju da se jedna igra na pochetku(ne castle) a druga na kraju ako ima vremena. jel posle 2 doze smora u relativno kratko vreme, nemam bash zelju da nastavim ad igram.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...