Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

danas sam iskoristio priliku da se naspavam onako dobro...

u 15:30 krecem za Indjiju...ide nas 10ak u onu diskoteku Plitvice na onog idiota Geo da Silvu...nije poenta u njemu,poenta je da idemo da se maximalno napijemo i zajebavamo... BECKS OFC !!!

TO BRATORI ALI NISTA AKO GA NE OTVORITE ZUBIMA!!!!!!1

ladno sam mislio da ne radim danas, kad zove gazda (tj. matori, prim.aut) i smara

-gde si ti na poslu!!!

-pa evo me spavam kuci

-oO

-otkud znam ja sam radnicima rekao da se danas ne radi lol

organizacija ftw, evo sad prdim u kancelariji

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

prvi deo poslova za danas je kao zavrshen :) sad ne znam dal da kuntnem sobzirom da mi se ne spava, al bih trebao ili da nastavim da blejim josh jedno 2-3 chuke pa onda .. shta onda. u svakom sluchaju kapiram da tju vecheras biti ko kurton, al shta da se radi :) samo tvrdo!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

лаганица...

наспавао се, одморан сам, лепо расположен, имам још неке послиће да завршавам, и тако...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Postim za glavne obroke, a između ću da jedem nešto čokoladno. Post je ionako izmišljen za ove debele anyway.

[roflmao]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

probudio se sa gladju podsahare u sebi... treba izatji i kupiti neku klopu. problem je shto me mrzi da se kupam pred izlazak na ulicu ovako gladan, a sa ovom kosom mi se ne ide u javnost. continuous loop koji nekako moram presetji :[

vetj mi je muka od svega, ali vecheras je rhh pa tje makar tu biti veselja!

Link to comment
Share on other sites

Ma bre kakav post. Gude pasu travu i jedu kukuruz. Kako nešto tako može da bude mrsno?

Inače, bio sa bratom do sada na Adi. Kulirali malo tamo.

Prešli smo do ade gradskim prevozom - to izgleda nešto danas otvorili pa su nas snimali i za RTS [puke4] ! Ja i Moca se nalupetali, verovatno nas neće pustiti u program :(

Sad ručak, pa basket [basket] (ako ne krene kiša), pa ondak rhh [AWM] , pa ondak neka najava po kafićima [drinker] večeras. Videćemo kako će da ispadne. [faga]

Čuje se zveckanje escajga, odoh da jedem!

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ma da si ga video sa onim naočarima za sunce što je doneo iz Italije...Pravi čovek za kombinat, nema respekta ni trunke :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

vraćam se iz teretane, i vidim prazan autoput u 17h. zamalo da slikam.

Pravi čovek za kombinat, nema respekta ni trunke :)

[roflmao]

ovaj nemanja sluša balaševića, to znači da je dobar čovek.

Link to comment
Share on other sites

Olololo, hotel je rupa i raspada se al bitno da imaju net i lepo su mi uzeli 60 kruna za lapo sata shto dodje cca 200 din.

Mater lopovsku ...

Ugl nemam pojma kako Prag izgleda jer smo blejali ceo dan u nekom trzhnom centru i vukli se chuku vremena do hotela koji se bukvalno nalazi u nekim njivama :/

Eto mislio sam da podelim sa vama par rechi odavle ...

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...