Jump to content

Recommended Posts

Mozete li da mi kazete na kojim mestima u Beogradu imaju da se kupe odela? Znachi treba mi jedno dobro, kvalitetno, ipak to mi je prvo odelo u zivotu :) a i ne nameravam da kupujem drugo dok ne zavrshim fax/nadjem posao (nekih 5-6 godina) ^^ tako da cena i nije presudna, ali naravno nemam nameru da kupim nesto od tipa 500e :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako nećeš imati prilike da to odelo nosiš na još nekim prilikama posle mature, nemoj bacati pare. Može se lepo izgledati i bez odela, ja sam svoje kupio jer sam posle imao i neku svadbu, inače ne bih. Realno, matursko veče je "big day" samo onom ko nigde ne ide ovako...

Link to comment
Share on other sites

Pa kod nas je to nesto kao deo tradicije. U poslednjih nekoliko godine se ne secam da je neko bio bez odela :) Stvar je i u tome sto kod nas postoji i tkz "defile" gde maturanti sa pratiljama prodefiluju nekih 200-300m glavnim trgom i ceo grad(kao selo^^) se skupi da gleda^^ Tako da mi definitivno treba odelo :) A i planiram da ga nosim kasnije na nekim svadbama, uvek ce se naci nesto. A i pare nisu velik problem :)

pun je grad butika gde mozes naci, kako ne mozes da se snadjes ?

Nisam iz BG-a, a kad dodjem necu imati puno vremena od ostalih obaveza pa zato pitam, da vec unapred znam gde da idem da trazim :)

Edited by Mickeyyy
Link to comment
Share on other sites

Oduvek mi je bilo simpa to sto u manjim mestima maturu i tako te neke hepeninge shvataju veoma ozbiljno i, eto, postoje tako ti defilei, pa ko ono u NS kad stave slike maturanata u izloge radnji itd. Kewl. Beograd je bas smor zbog toga.

Odela po meni najbolje da gledas na Bazaru (Sajmu).

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

savet

obavezno uzmi crno odelo.

ja sam uzeo svetlo sivo za maturu i sjebao se jer mi je kasnije za posao trebalo crno pa sam i crno morao kupovati :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Kralja Petra 44, nemozhes da promashish prodavnicu, nemogu da se setim kako se zove. Armani - 1200eu, odelo (sako&pantalone) i koshulja. Imash vec i od 1000 (ako se dobro setjam) a naravno i preko 1200...

Hugo Boss u Knez Mihajlovoj ~500 ako se dobro setjam...poshto je ortak uzimao tamo, tako nznm lichno.

A ako ti se ne daju pare...onda bazar ili krojac...na bazaru verovatno i ima fejkovi armani/boss/zegna. U sushtini ako uzimash za 200eu nije ti ni bitno shta je...tako krojac pa neki ti sasije tacno shta ti hotjes i shta ti najvise odgovara.

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

uzmi crno odelo sa belim prugicama,Al Kapone style,ko ja naravno :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa da je odelo da se sve ribe lozhe na njega ne bih dao 1200 eura pa nek je 14 puta Armani,Boss, Dolche Babana ili koje vetj sranje.

Realno za manje para mozhesh natji lepsha odela od tih Armani proseravanja.

I ni ja ne planiram da nosim odelo na maturu. Kontao sam neke pantalone od ultra shljashtetjeg materijala i majcu sa naslikanim retardiranim patuljkom i starke. Fcueking perfect !

Link to comment
Share on other sites

Pa da je odelo da se sve ribe lozhe na njega ne bih dao 1200 eura pa nek je 14 puta Armani,Boss, Dolche Babana ili koje vetj sranje.

Realno za manje para mozhesh natji lepsha odela od tih Armani proseravanja.

I ni ja ne planiram da nosim odelo na maturu. Kontao sam neke pantalone od ultra shljashtetjeg materijala i majcu sa naslikanim retardiranim patuljkom i starke. Fcueking perfect !

Izvini al kao shto vidish ja patim od markirane odece poshto ne vredim nishta. :) Mislim ceo post je chisto da se zna da imam odelo od 1200eu.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...