Jump to content

Dreams, Hopes, Aspirations


Recommended Posts

Za 5 godina cu ziveti na nekom severnom ostrvu,pisacu knjige,mrzecu ljude,nesrecno cu voleti jednu osobu i dobicu Nobelovu nagradu za knjizevnost...

(to je sinopsis predstave "Zagonetne varijacije" i u mom slucaju sve to moze da se desi,sem onog dela sa Nobelovom nagradom i knjigama...) :))

ma,verovatno cu ziveti ovde i predavati nemacki...

sve u svemu,nemam pojma,ali nadam se da cu i dalje posecivati rur :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vidim se kao bizmismena

e sto su mi ljudi do jaja..

upoznam jednu pametnu lepu ribu i kaze ona ocu da budem menadzer za salteruse u banci.. omg ?! drugar koji sabija matematiku i prog na mega skill kaze ocu da budem konsalting za kredite. jebem vas u ambicioznost zivotnu, jebem vas u poslove i kreativnost i jebem vas u to sto hocete da radite za nekog drugog, za gazdu peru djoku.

Link to comment
Share on other sites

vidim se kao bizmismena

e sto su mi ljudi do jaja..

upoznam jednu pametnu lepu ribu i kaze ona ocu da budem menadzer za salteruse u banci.. omg ?! drugar koji sabija matematiku i prog na mega skill kaze ocu da budem konsalting za kredite. jebem vas u ambicioznost zivotnu, jebem vas u poslove i kreativnost i jebem vas u to sto hocete da radite za nekog drugog, za gazdu peru djoku.

jebote Daki dokle ces da pametujes po tom pitanju a cale ti je napravio imperiju a tvoje je samo da se ubacis u posao

nekom je zivot Veran Matic,a nekom Verka Matovic

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pitanje jeste kretenski da te pitaju na intervjuu ali jebiga meni su ga na SVAKOM postavili...

u stranim firmama to je osnovna praksa postalo... kao i idiotsko pitanje "koji su ti hobiji", sta tebe boli kurac koji su mi hobiji i sta radim u slobodno vreme, mislim wtf?!

ali ovo me baš ni jednom nisu pitali, a intervjuisan sam za par ozbiljnih US firmi (doduše uglavnom za internshipe). neću da navodim koje, niko mi ne bi verovao.

Verovatno je drugačije za IT poslove, u odnosu na ove koji su po defaultu od početka menadžerski

vidim se kao bizmismena

e sto su mi ljudi do jaja..

upoznam jednu pametnu lepu ribu i kaze ona ocu da budem menadzer za salteruse u banci.. omg ?! drugar koji sabija matematiku i prog na mega skill kaze ocu da budem konsalting za kredite. jebem vas u ambicioznost zivotnu, jebem vas u poslove i kreativnost i jebem vas u to sto hocete da radite za nekog drugog, za gazdu peru djoku.

qft.

ljudi gde su vam ambicije? [:(]

možda nije potpuno realno da imate neki svoj biznis, ali bar možete da razmišljate u tom smeru

@pitanje:

za 10 godina vidim sebe kao (co)foundera neke domaće game development kompanije [:)]

Edited by Trooper
Link to comment
Share on other sites

@deki i trooper

Nije svako rukovodeci kadar i nema svako vestine da nesto vodi. A deo sebe ni ne vidi na rukovodecem polozaju jer gledaju da izbegnu smaranje vezano sa tim poslom. Samo zato sto "radim za gazdu imam dobru platu i meni je tako lepo" vama zvuci "cudno" nekome to sasvim odgovara. Plus to "sam svoj gazda" nema neku tezinu ako osoba sa kojom pricas pod "imam svoj posao" zamislja kiosk ili nesto slicno.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

za pet godina hocu da imam zenu i decu :) da sam se osposobio za posao u fullu, a da sam osposobio posao da ne moram da budem u firmi u gradu u srbiji... da finishiram kucu kraj grada u kojoj ce biti bazen :)))

za 10 godina vidim sebe kako sam prevazisao svog matorog u biznisu (jbga covek je iz pacijih govana napravio nesto vredno postovanja samo postenim radom, rispekt matori!) sa nekim istim principima i sa nekim svezim idejama... jbg to mi se u poslednje vreme mota po glavi...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Za sad: zavrsen fax, i polozen pravosudni. : )

to to!!!!1111

+ da se odvojim od matoraca, i zivim sa ortacima :)) lol kako zvuci gay

to je za 5god.

sto se sledecih 5 tice...a sta ja znam..

da radim u SUPu, otvorim zlataru, ostavim zeni da to vodi, koja je pritom jbj type, imam samo musku decu..i tako

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

5. godina

u NS-u u svom stanu sa devojkom, zaposlen u nekoj finoj firmi sa platom od 400-500 evra pa na vise, radim neki autocad ili slicno, a sa strane krckam neki fini kesh od par sajtova :)

10. godina

eventualno ozenjen, inostranstvo, gospodin magistar ili doktor nauka, sa svojom nekom firmicom za projektovanje.

kesh od par sajtova se utrostrucio :]

@ jasamnepismen

treba tvom matorom radnika kojim slucajem ?

- dipling na usluzi

[:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

to to!!!!1111

+ da se odvojim od matoraca, i zivim sa ortacima :)) lol kako zvuci gay

lul, i ja sam bio u fazonu "sto bi bilo do jaja da zivim sa nekim cimerom da se zajebavamo po ceo dan", a onda sam skapirao da bi se verovatno pobili.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...