Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ufufuufuf... zvanicno upao u predispitni frenzy [:D]

cirnuo jednu rakiju da se iskuliram, al ne pomaze olollololo..

sva sreca pa su matori otisli, pa sam solo @ home

odvrnuo muziku na max, i divljam [^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Bogami je fino padalo i ovde kod mene, zanimljivo sto je krenulo da pada odjednom. Nista, nista, nista i odjednom samo k'o lopatom da je neko krenuo da baca.

sta ste se usrali svi od malo snega :) btw sto se tice stanova kad ce da oglase za ove stanove za univerzijadu, kvadratura cena ovo ono, jel zna neko

Mislim da ce pocetkom 2009. godine da oglase te stanove, a useljavanje naravno teko po zavrshetku Univerzijade pa koji mesec nakon toga.

Link to comment
Share on other sites

Zaboravi na te stanove, osim ako nemas neku jaku vezu.

radio sam ja arhitektonske vizuelizacije enterijera i eksterijera tog bloka (vishe za potrebe univerzijade, nego za potrebe investitora (Hypo i Delta)) i znam da nije potrebna neka posebna veza za te stanove, ali jeste potrebno mnogo para - oni ce te stanove prodavati za minimum 1600 evra za najvishe etazhe. lichno, standard projektovanja tih stanova nije nesto....ali lokacija, lokacija,lokacija (most preko save,blizu si svega...) pa im se moze da traze i do 2000, 2200 evra za 4,5 sprat i neke penthouse opcije

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Tamo kvadrat najjeftiniji nece biti ispod 2500 eura, da je 1600 evo ja odma uzimam 50 kvm.

inace btw raspao se od guitar hero, usao sam u fazon, cak sam i onu pesmicu kad pobedim djavola (neki trdlitrndli ciguligu fantasi metal) odsvirao skoro skroz tacno :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Video sma al jedina koju znam je od stone rosesa, ostale me nisu bas dojmile.

Jedino sto mi smeta je da mi igra izaziva glavobolju, al dobro sta sad.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Tamo kvadrat najjeftiniji nece biti ispod 2500 eura, da je 1600 evo ja odma uzimam 50 kvm.

Taj fazon, to sad htedoh reci, tu nema sanse da kvadrat bude ispod 2500-2700 pa taman da je shupa. Lokacija je mega, most, delta city, buvljak :P odnosno buduca autobuska stanica ;)) tako da ce tu sigurno da ozhezhu.

btw, zaboravih sa drugarima da prokomentarishem Slagalicu. Pored sada vec ucestalih retardizama u Skochku i cinjenice da onaj levi karo zove "kocka", odlicne su bile spojnice sa temom poznatih vozaca Formule 1.

- Sena?

- MARIO!

Link to comment
Share on other sites

Japanski hirurg Tomoaki Kato morao je da sprovede veoma komplikovanu operaciju kako bi pacijentkinji uklonio tumor u stomaku, tako što je skoro sve organe iz njenog stomaka morao prvo da izvadi.

Da bi došao do tumora, specijalista za presađivanje organa je najpre morao da izvadi pacijentkinji Bruk Zep pankreas, jetru, slezinu, debelo i tanka creva.

Organi su potom zamrznuti, dok je tokom 15 časova tim hirurga uklanjao tumor prečnika pet centimetara, koji se nalazio u aorti i na dnu dve druge arterije.

zena_tumor_v.jpg

Link to comment
Share on other sites

2500 hiljade evra - ne bih rekao da nema sanse ali to je veoma malo verovatno,jer znam koliko ih sada cene a i zato se ne radi o eksluzivnom prostoru nego o naselju kapaciteta oko 10 hiljada stanovnika

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

a kako je to sve izvadio? mis'im, moje poznavanje anatomije je osnovno ;) ali zar ne bi trebalo da su svi ti organi "zashiveni" za ostatak utrobe, da tako kazhem? pa kako ih posle ako ih i izvadi vrati na mesto i u pravilan raspored (posebno creva)?

Link to comment
Share on other sites

@laki - pare na to da je samo "razgrnuo" dovoljno, evenutalno i preparirao krvne sudove i nerve malo i onda oblozhio dotichne organe ice packovima...ako ih je vadio-vadio, odnosno sekao peritoneum, presecao sve krvne sudove i stvaljao ih u sudove sa ledom izvan tela onda stvarno svaka chast sto nejmu sto ustanovi koja mu je dozvolila tako nesto da uradi...

@prota - trotter je onaj koji lagano kaska (od glagola trot) ali i - lol - papak! =oD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...