Jump to content

pričajte


Recommended Posts

nema skole danas za mene,imam konsultacije na FDU u 11...

ne znam zasto,ali imam jebenu tremu zbog toga,jer nemam pojma kako ce to da izgleda...

picim ja,pa se nadam da me niko nece pojesti tamo :)))

edit: @rev signa :DDDDDD

Edited by LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kakvo savrseno vreme, ja bih voleo da je cele godine ovako. Do 20 stepeni, nema sunca, prolece, cist vazduh, popodne oko 3-4 grane sunasce...

Jebote kako savrsena zadnja 2-3 dana (meteoroloski)

Jos da se sredi neki rostilj u prirodi, pecanje...ghahhha

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Deste bre dobri ljudi, čemu ta negativna atnosvera ©?!

Meni nekako ok, baš sam se jako dobro naspavao sinoć tako da sam sad ok skroz!

Izvalio sam btw da je RTS otkupio neke nove crtaće Pere Detlića, ja ne znam šta je ono. Vidi se da je snimak "čistiji", ali su sami crtani i priča u crtanima suviše suluda. Danas sam u jutarnjem programu u'vatio kako Peri Detliću neka baba nadrndana ostavi svoju unuku da ovaj otkrije u čemu je dobra pa da dobije bedž onih mladih izviđača, pa ovaj ne uspeva da joj ništa pronađe a ova se stalno dernja nešto, i onda na kraju se seti i odvede je na vašar i ona se dere i tako do sebe doziva svinje i onda je osvojila prvo mesto na tom takmičenju.

Videh da ima i večernji neki termin za to, ne samo u okviru jutarnjeg programa :)

Link to comment
Share on other sites

omg? What did I do? :)

Pa pricas o Peri Detlicu i imas 34.000 postova - treba te na giljotinu. Jbg bro. :(

ontopic: Odvezoh kola do servisa da mi skinu felne i zamene opruge, nema lozhenja jedno par dana.. :)

Ako neko oce opasne 17-ice sa 4 rupe (omg) i sa gumama, neka baci pm. Povoljno. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

@marko (vuduov bata ;) :p )

ma ja sad imam petice i samo cu imati 1 iz mate :( (mozda 2) pa cu morati da se cimam da popravim a jako me smara da ucim sad i to, hocu napokon da pocnem da ucim za prijemni

@LESKO

a sta upisujes na FDU? Ja sam jos pre htela da probam glumu ali sam batalila to. Pre dve god Biljana Srbljanovic je organizovala neke casove dramaturgije u sklopu FISTa , primila je mene (i jos dve neke likuse iz tvog odeljenja ako se ne varam) pa nam je tu objasnila i neke najbitnije stvari oko upisa glume, dramaturgije i rezije. Pa se raspitaj kod tih tvojih ako te zanima (ako upisujes nesto od toga)

Inace, kad smo tek poceli da idemo na dramaturgiju, prvo sto nam je rekla bilo je "svi misle da se FDU upisuje preko veze, to uopste nije tacno" a poslednje "Ako neko bude upisivao ove god neka kaze da je isao kod mene i Alise Stojanovic"...

Inace, ni za mene nema sk danas, probudila sam se u pola 12 umesto u 7 :|

Link to comment
Share on other sites

. Pre dve god Biljana Srbljanovic je organizovala neke casove dramaturgije u sklopu FISTa , primila je mene

OMG LDP OMG IZDALA SI KOSMET

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

i pored mnogo pilula za spavanje opet sam zakuntao kasno :(( moratju da predjem na cigla-u-glavu metod :)) al sam se bar konachno odmorio kako treba za razliku od poslednjih 2-3 dana. sad srediti gajbu i has pa ponovo na gulag!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

@fatso (a propo vremena)

werd jebeni!

Idem do grada da ostavim knjige, uvece neke obaveze da obavim, a izmedju toga - psihologija. O jebem ti :/

Bar mi se skinula muzika, posle vekova i vekova mrcvarenja sa torrentom (naravno, veliko hvala Tasi :*)

Link to comment
Share on other sites

ma ja sad imam petice i samo cu imati 1 iz mate :( (mozda 2)

E da curo, sad ozbiljno, ispunila si sve uslove da imas uspesnu karijeru. 1 iz matematike ili/i fizike (i dobre ostale ocene) se pokazalo kao siguran znak uspesne karijere.

preporucujem neki faks posle koga ces moci da se bavis nekim poslom tipa HR, Projekt Menadzer....i tako.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

hehe kako sam se smejao u sebi sinoc, slusam pored mene neke dve klinke ('92-'93) u basu kako pricaju :)

klinka 1: edesi, bla, bla, truc, truc, jel imas decka?

klinka 2: pa imam, hehe

klinka 1: jao pa sa kim si?

klinka 2: pa sa tim i tim

klinka 1: OMG! pa na njega se lozi, like, cela skola?

klinka 2: jao znam, extra je zgodan

klinka 1: aha. pa kako vam ide?

klinka 2: pa ne znam, bilo je super u startu, sad...ne znam..

klinka 1: pa koliko ste zajedno?

klinka 2: nedelju i po. al znas, bas je narcis stalno ga zezam za to, hehe.

klinka 1: kapiram da ce te prevariti vec prvi vikend

klinka 2: znam, moram i ja njega sad za vikend da prevarim da ne bude kad raskinemo "e prevario sam te", a ja nista.

i tako :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

klinka 2: znam, moram i ja njega sad za vikend da prevarim da ne bude kad raskinemo "e prevario sam te", a ja nista.

pa uchile su iz onih serija ljubav i mrzhnja, degrasi, sednica vlade, ruzhna beti

[roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...