Jump to content

pričajte


Recommended Posts

^nikad to uradio nisam...nema sanse...

@thread

dogovorio se sa ortakom da dodje do mene u 8.30 da idemo na Adu da trcimo...cekam ga ja do pre 10min,zovem ga,kad on kaze "eee ja odustao,zaboravio da ti javim,samo sam nastavio da spavam"...MENTOL JBT !!!

i sta sad?Da ucim?sta?

ma u PM !!! :\

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Deste bre ljudi, sta ima? :) Kako je danas? Manja guzva u gradu, mozda zato sto radi stari most, ko bi ga znao ...

Malo je bezvezno vreme danas, nadam se da ce malcice da se popravi. Veceras kuglanje i zabava i to.

Link to comment
Share on other sites

he juce sam sanjao kako igram kosarku sa onilom kobijem i ostalim igracima i jednog od njih kao pitam e matori hoces da igras beton ligu treba nam centar haahahahahahahahaahahaha :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

haha, te akcije sa učenjem su najjače, navio jutros tel da me budi u 15 do 6, pa produžio do 15 do 7, pa do 7 i 15, pa do 15 do 8 i na kraju ustao oko pola 9 i do sada nisam ni pipnuo knjigu, a imam pismeni iz matematike, daklem ne idem.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Deste bre ljudi, sta ima? :) Kako je danas? Manja guzva u gradu, mozda zato sto radi stari most, ko bi ga znao ...

Malo je bezvezno vreme danas, nadam se da ce malcice da se popravi. Veceras kuglanje i zabava i to.

A nije vise to sto ljudi koriste taj prolecni odmor? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Danas treba ici na fax posle 2 nedelje ne idenja mega me mrzi ali reko mi ortak da su uveli WiFi na fax-u i to je ono otprilike jedino sto me motivise da odem. Nije da nemam net gaibi nego ono kao aj fensi smo, Taman da malo prosetam lap :)

Link to comment
Share on other sites

A nije vise to sto ljudi koriste taj prolecni odmor? :D :D :D

Pros'o je prolecni odmor, stig'o april covece! Sad smaranje dva meseca dok ne dodju juli i avgust, tradicionalni nema kola u beogradu meseci :)

Link to comment
Share on other sites

[:(]

YouFail.jpg

:((

danas trolujem ceo dan, a imam brda posla...juce sam izasao na bajs, odaljio se 15km od bloka, i tu mi je ispustila guma. kad sam krenuo nazad shvatio sam zasto sam tako brzo dosao dotle - vetar od jedno 20 na sat. usrao sam se dok sam se dokotrljao do kuce, produvalo me je kao 'ladan fen. jedva cekam kuglanje danas, mada znam da cu se i tu nervirati jer sam nervozan pa cu igrati lose :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

uf koje savijanje ne znam desam, odoh da skuvam kafu i odgledam film od sinotj kako treba :D

este se savili nocas kod staroga krchmara? [:D]

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...