Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rasipniče, jel ti nemaš svoj kompjuter kući?

Kakav komp, to je krntija. Ne znam dal mi je gore sto seche ili sto laguje. Mada i u Deusu seche WoW poprilichno (no offence Igore ;)).

@Rami: ja sam Deus posecujem jednom nedeljno, i to ako imam pare. Do pre 2 nedelje me uopste nije ni bilo, zamalo da ga zatvore^^

Edited by KreatoR^NbG

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

bio do drugarice na radnoj akciji...

izvadili 2 visnje, 1 ruzu i 1 tuju...

plus malo seckali i sekirali neke grane..

posle toga rucan, usput pivo..

ihaj jbt, kako je dojaja feeling kad riknes od mlataranja sekirom [:D]

sad pranje kose/tush, pa koma do ko zna kad [^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Novosadjani su uvek u fazonu ponovo asfaltiramo.

Prvo se raskopa ulica jer ne valja vodovod. Pa dok su to radili su sjebali plin al nisu to skontali pa su zakopali i asfaltirali pa su onda opet otkopali da bi sredili plin i usut sjebu kanalizaciju, pa onda to sve srede. Pa onda dodju arheolozi i kazhu da je tu bio prastari grad pa se onda opet sve josh vishe iskopa, pa kad se utvrdi da nema nishta afsaltira se ulica. Pa je onda opet otkopaju chisto 4 fun, dugo nisu.

I tako lepo je.

Klasichno pranje para...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

nije to samo u nsu tako... i zasto nam propada srbija, da verovatno zbog radikala i koshtunice, nikako zbog ovih g17 spo i ldp smradova.... mrsh bre u kinu materinu...

enyway ne nerviram se preterano jer sam bio na bsketu tu se lepo iscimah pa vecheras u neku bleju zezanje nesto... umaram se sve vishe od ovog malogradjanskog loopa... uzas postajem sve veca strvina kao covek i zivo bice... bljaks, u nekim momentima mrzim sam sebe, ali neka ko me jebe, samo da se preuzmem odogovrnost za .biz malo ce mene vidjati ova selendra i ova katastrofa od drzave.... bar se tako nadam...

aj odo da ladim beks...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mada i u Deusu seche WoW poprilichno (no offence Igore ;)).

Kad te joca uvek stavi na 3ku, da bi on i jelena mogli da se igraju bez seckanja. Sledeci put trazi da sednes na onaj gde sedi neko od njih ;) pa ces da vidis kako pici :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kanim se da posetim gym prvo, ili drugare na kuglanju.

Drzhim da si ushao u gym ;)

Ceo dan sam napolju covece. Prvo vozio kevu na stanicu, onda bio na kafi nekoj, onda na kuglanju onda na rush sastanku i sad cu da gledam tenis :) Posle idem u nabavku u tempo :)

Link to comment
Share on other sites

Kakav komp, to je krntija. Ne znam dal mi je gore sto seche ili sto laguje. Mada i u Deusu seche WoW poprilichno (no offence Igore ;))

e moj ti... ja sam godinu dana pikao wow od gajbe na digitronu :]

@laki

ma jok, zabo sam gajbi uz civ3 do jedno 6 sati, tek posle ishao u gym. nisam imao love za kuglanje, pa bih se smorio da vas samo gledam 2 chuke, a i ovaj civ3 me uhvatio kao vojna policija.

in other news... ne znam shta da radim sada :s

igra mi se civ opet, ali bilo bi previshe. mislim se chak da cimnem kjoota za cod4 neki, ili da svratim do kina u deus da ga mrachim, ili pak da odgledam shestu sezonu star trek: tng, ili mozhda da gledam vb, a ne bi mi bilo strano ni da chitam asimova uz neke mixove koje sam nabacio na komp.... ah, choices. they make life so complicated :]]

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

in other news... ne znam shta da radim sada :s

igra mi se civ opet, ali bilo bi previshe. mislim se chak da cimnem kjoota za cod4 neki, ili da svratim do kina u deus da ga mrachim, ili pak da odgledam shestu sezonu star trek: tng, ili mozhda da gledam vb, a ne bi mi bilo strano ni da chitam asimova uz neke mixove koje sam nabacio na komp.... ah, choices. they make life so complicated :]]

Gledaj novaka u polufinalu tenisa, prenos na drugom :)

Link to comment
Share on other sites

Kad te joca uvek stavi na 3ku, da bi on i jelena mogli da se igraju bez seckanja. Sledeci put trazi da sednes na onaj gde sedi neko od njih ;) pa ces da vidis kako pici :)

Pa eto danas sam igrao na 3. Joca bio na 2. a neki lik stariji bio na kecu. kolko ja znam, WoW najbolje radi u 2. i 3. redu.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...