Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mlohavo u skoli jako, mada nista neocekivano.

Dizem virtuelnu masinu na lapu sa 256 RAM-a, pisanje [:D]

A propo Lakijeve price: Sad se zbilo neko zagusenje u Zemunu, konkretno na onoj raskrsnici kod Pinokija. Kolona autobusa do Muhara, a saobracaj iz pravca NBG-a mili. U tom trenutku, dolazi zena iz pravca grada, vidi guzvu i izvali da joj taksista govori da skrene. Posto, ocigledno, nije skontala da treba da skrene polukruzno (tj. vrati se odakle je i dosla), ona skrene tako da ide direktno na bas iz pravca NBG! Naravno, svi joj trube i ona, umesto da skrene i ode u grad, ne, ona se vraca duplo u rikverc, sjebava vec zagusen saobracaj i ide ka Muharu. Cudo, stvarno.

Link to comment
Share on other sites

Ja jebeno ne mogu da shvatim kako neko ne moze da ima 6 keceva, ja nepipam nista imam jednog, iz matematike, kojeg cu da popravim, ili barem se nadam.

Ti mali, shto svake godine polazesh matish, da shutish! :P

Ja sam jedino uchio matu 2sata za zadnji pismeni u prvom polugodju i dobio tricu...sve moje uchenje za ovu godinu...mrzi me! :)

Josh malo pa palim na zurku...

.

Link to comment
Share on other sites

ajd laku noc, odoh i ja.

Ja sam jedino uchio matu 2sata za zadnji pismeni u prvom polugodju i dobio tricu...sve moje uchenje za ovu godinu...mrzi me! :)

meni je u prvoj bila mata mnogo laka, imao trojku, a sad imam dvojku, i to na dve rate :/

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

ispratio devojku na bus, sad cu da se ukomiram do 2.

onda ustajanje, neko jelo pa algoritam :

zr > bg > kovin > cirkanje > spavanje > bg > zr > spavanje.

kuckamo se ako ne danas kad ustanem, onda u nedelju nekad popodne/predvece [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...