Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio porodichno na placu prvi put ove godine, malo da jedemo u prirodi. Mega bilo vreme, sve procvetalo, zeleno, chak sam na placu nashao slucajno i par nekih ekstra gljiva (smrchaka), pa se pomalo osecam kao tartuf-svinja.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

veceras se menja vreme sat unapred, smor.

Da, da, to ne treba zaboraviti, mada mene uvek podseti komp i telefon :) Nego, saznadoh da smo mi poceli da pomeramo vreme kao zemlja tek negde '83. godine, sto nije uopste toliko davno, mislio sam da smo to ranije prihvatili. I zanimljivo je da je po Evropi do pre 2-3 godine svako pomerao kad mu odgovara u neko svoje vreme (mis'im, svi su tu negde oko marta/aprila uvek) ali je onda EU uvela da je poslednja nedelja marta i poslednja nedelja oktobra.

Bio do grada, ceo dan, prvo nesto do centra, pa onda do Bigza, pa onda do Bizara pa onda do neceg treceg na B ;) i sad cu malo da odmaram pa onda opet da idem napolje i eto :)

Link to comment
Share on other sites

Da, da, to ne treba zaboraviti, mada mene uvek podseti komp i telefon :) Nego, saznadoh da smo mi poceli da pomeramo vreme kao zemlja tek negde '83. godine, sto nije uopste toliko davno, mislio sam da smo to ranije prihvatili. I zanimljivo je da je po Evropi do pre 2-3 godine svako pomerao kad mu odgovara u neko svoje vreme (mis'im, svi su tu negde oko marta/aprila uvek) ali je onda EU uvela da je poslednja nedelja marta i poslednja nedelja oktobra.

Ionako je to letnje vreme veštačko, tako da tehnički možemo da pomeramo kad oćemo, a da je sreće i pameti, ne bi ni pomerali :) Mislim, šta me zabole što će da se smrkne u deset umesto u devet uveče, kad moram ujutru da ustajem sat ranije :)

Link to comment
Share on other sites

Ionako je to letnje vreme veštačko, tako da tehnički možemo da pomeramo kad oćemo, a da je sreće i pameti, ne bi ni pomerali :) Mislim, šta me zabole što će da se smrkne u deset umesto u devet uveče, kad moram ujutru da ustajem sat ranije :)

Verujem da je to pitanje stednje struje :)

Link to comment
Share on other sites

to za štednju struje su merili ovi koji su skoro uvodili DST i rekli da je mit i da ne daje nikakve rezultate.

Jeeel? Pa ono, najskorije su ameri produzhili za josh jedan mesec svoj DST iz "strujnih razloga", moguce da su iz toga zakljucili da im ne pomazhe nishta.

Ustadoh, cekirah mail, bio do prodavnice po neki lagani doruchak pa sam cak i ukljucio Gran Turismo 5 Prologue ;) po prvi put nakon tipa nedelju dana, da malo provozam taj Mini po ulicama grada ;}

Sad standardno, planiranje nedeljnog ruchka i ostale radosti :)

Link to comment
Share on other sites

mislim da chitah da je glavni razlog za uvodjenje DST-a radna sposobnost zaposlenih tj da se izbegne spavanje nakon svitanja jer je takav san"plitji", manje odmara i generalno treba ga izbegavati (lol 99% nas na forumu sopava pola ili vishe svog sna po danu al mi nismo predmet DST-a ;o))

inache, zasto danas nije bilo struje od valjda 7 ujutro do pola 2 popodne?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...