Jump to content

Shta da radim protiv shadowstep rogue-a?


stankara

Recommended Posts

Ajde lepo ti alt tab u wow ... nemoramo i mi ovde da te prozivamo , dovoljno te prozivaju ortaci iz guilde.

Molim te qvotiraj mi jednu prozivku " ortaka " iz gilde ?

Prvo , ja pod pojmom ortak podrazumevam mnogo vise od " lik iz Srbije igra wow samnom u guildu " , drugo , ako mislis na Krkelu i kompaniju , nikog od njih ne znam sem Lethalitija sa kojim sam se video jednom , a i ne verujem da me " prozivaju " , posto se sprdamo po kanalu cesto, bez nekih prozivki i uvreda...

Ne znam odakle ti ideja da ostavljas ovakve idiotske komentare, cime sam zasluzio , i cemu to sve vodi ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Sto nerazumes.Ako se ikada smori od dps-a moze da tankuje,pa ako se smori moze da hiluje.To je meni do jaja.

Sta ja kao mag mogu dps dps sheep dps.Inace mi imamo jednog dps palu u gildu i uopste neradi los dps (:"

ROFL, a koliko dobar dps moze retri pala da radi u PVE?, na kom to boss-u moze da bude priblizno dobar kao sto su rogue ili dps warrs? A ovo za tenk ne treba ni komentarisati ;)

Verovatno si pre pola godine vikao kako warr nije klasa za pve jer ima mali dmg i kako samo ranged damage u pve valja....

Mislim, kako mislis ovo za tenk ne treba komentarisati. Ja kad god nesto radim (vrrrlo retko doduse) a da pala tankuje budem srecan

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

fail.jpg

Pa failujes stalno sta je tu novo?

"Sto nerazumes.Ako se ikada smori od dps-a moze da tankuje,pa ako se smori moze da hiluje.To je meni do jaja.

Sta ja kao mag mogu dps dps sheep dps.Inace mi imamo jednog dps palu u gildu i uopste neradi los dps (:"

ROFL, a koliko dobar dps moze retri pala da radi u PVE?, na kom to boss-u moze da bude priblizno dobar kao sto su rogue ili dps warrs? A ovo za tenk ne treba ni komentarisati ;)

Ahahahahaha :] nabijes dps wara u dupe :] Cim neko velica dps wara znaci da je u gildi ciji je dps jad i beda ili da bolje opisem, gildi u kojoj rogovi ne moraju da faint-uju jer i tako nema sanse da predju tenka po agru :]

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

@ mohi

Mozes da se sagnes tabanoj jer lik je glavni MT u guildu koj jos davnog meseca prosle godine farmuje BT.

Evo ne mogu sad nesto me bolu ledja, ako moze posle .... [roflmao] [roflmao]

Primetio sam da je ovde bitnije ko je nesto rekao nego sta je zapravo rekao i dal to ima smisla ...

Eto ne morate verovati meni gledajte videe top svetskih gildi i njihove dps metre. Ja ne pveujem tako da se moje misljenje apsolutno svodi na doticne videe te se element OMG MOHI KENJA kanda gubi ali verujem da ce se svesti na isti ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

dps war nije najbolji u raidu

ali u svakom slucaju je bolji od retri pale

end of story

nekim ljudima ne mozes utuviti u glavu to da pala moze da radi "pristojan dmg"

ali najlosiji od svih klasa(pricam o istim gearovima)

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Smorili ste!

Poenta je da se ne svodi sve na suvi dps, vec tu ima i jos po nesto, sta to? Ko bi ga znao... ;-) ovaj, sta sam hteo da kazem, a da... nemam pojma, zaboravio sam....

Ako vas vec zanima misljenje nekoga ko za razliku od marlene i slicnih ima neko znanje o palamudinu i dmg koji pravi pitajte Storma a ne tu da se raspravljate sa nekim ko samo gleda da troluje ili ti privuce paznju glupim komentarima...

Link to comment
Share on other sites

Evo vam statsi sa random rajda, mrzelo me trazim neki gde se bas sve vidi bitno je da ima retri pale na njemu, jos ovaj lik kod nas nije da nesto posebno zna:

http://wowwebstats.com/z1vhl433jeedg

http://wowwebstats.com/z1vhl433jeedg?s=689-893

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

lockovi, rogovi

Aj za locka ok ako je destro pa sacrifice al ne znam sto velicas rogove. Ko i hunte rogovi u mojoj gildi su znatno opali u dpsu kada smo nabudzili opremu. Inace igram maga. Znaci svi imamo slicnu opremu, idemo u BT/MH, rog me outdpsuje samo ako me nesto ccuje.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

marlena nemoj da pricas o necemu sto nemas pojma. Retri pala je dosta zanimjiv zbot tog burst dmg. Po mom misljenju uz enh shamana ima najjaci burst dmg u pvp (da neracunam pom pyro maga na metu bez resilianca ) Levelovao sam bio palu i na 39 se zaustavio da malo igram pvp i bilo je jako zaniljivo kada one shotujes bilo koga ako ti se posrece procovi i critovi. Retri pala je potcenjen previse imo. Daleko od toga da je imba ali nije easy kill on sight kao sto ljudi misle i verovatno mu fali jos dosta stvari al nisam merodavan da o tome pricam.

sto se tice pvpa fali mu 2 stvari intercept na 15 sekundi cd i da judgement of justice usporava za makar 10% :)

inace imam alta palu u nekom socijalnom mixu s3/s1/vindicator geara i 1 shotujem zelene lokove u wsgu po 12k dmg iz udarca

toliko o burstu :)

ostale postove u topiku necu da komentarisem jer komentar ne bi bio u skladu sa pravilnikom i verovatno bih zaradio tromesecni ban

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

da li je iko od vas prochitao topic chija je kita najvetja? deshava se isto shto se deshava u svim chatovima... zaobilazite temu... ako ocete da se raspravljate o random stvarima napravite topic i svadjajte se kolko god ocete... ja sam napravio topic da bi mi neko pomogao a nisam chuo nishta posebno osim par dobrih saveta...

Link to comment
Share on other sites

lik protiv kogase bijes je rogue, a sto je jos gore izbrao je ''nemogunistadaubijem'' specc aka dagger shadowstep ...samo ga udri cime god mozes, da umres ne mozes ako raspolazes barem ''polovinom ostecenog mozga majmuna'' copyright neko odavde ;]

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...