Jump to content

Shta da radim protiv shadowstep rogue-a?


stankara

Recommended Posts

Ljudi imam jedan problem... Uskoro treba da dingujem 70 sa alt human paladinom... Raid leader nam je alt od GM-a koji je shadowstep rogue... Kad nas dvojica dingujemo 70 sa bilo kakvim itemima duelujemo. Ako on mene dobije, ja njemu 500g (to je nebitno). Ako ja njega dobijem ja cu ici do Sunwell-a kao retri... Kako da ga dobijem i koji spec da koristim???

unapred hvala, Stanky Stormreaver EU

Edit: Zaboravio sam da napomenem da je on Dagger shadowstep...

Edited by kGB.Stankara
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uh al te je zajebao. Uvek bi trebalo da mozes da ides u raid kako hoces.

Holy spec retri aura spamheal ftw:)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Cuvaj trinket za KS, nemoj da ga koristis ranije

spamuj concecrate, nece te spasti od openera ali ipak...

retri aura je dobra isto koliko i devotion...

On ce verovatno otvoriti sa CS->Shiv>KS (ovde iskoristi trinket tako da ce on morati da te blinduje da bi uradio restealth)

Na drugom openeru posle KS-a otvori shield i hiluj se do kraja, ali budi blizu roga i refreshuj seal na njemu da bi ga drzao u combatu...

On ce verovatno da bude CloS happy pa kasno sacuvani HoJ moze da ti donese pobedu... pametni paladin ceka roga da iskoristi CloS pre nego sto zabode hammer...

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Nabij 200-300 spell dmg-a.

Speccuj prot, blessing of sanctuary + holy shield + retri aura, i pusti ga da te udara.Posle nekog vremena ima da umre zato shto te je previshe udarao. =P

Ne zajebavam se btw, dmg (a i threat) protadina dolazi iz blocka. =P A ima block % koliko volish. =P

Link to comment
Share on other sites

Ako ga ubijes kao retri idi kao retri , ako ga ubijes kao holy idi kao holy , ako ga ubijes kao prot idi kao prot , ako izgubis reroll :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

sumnjam da covek ima ikakve sanse da ga pobedi

jos ako ovaj zna da igra rogue

anyway gl

edit

stvarno ne znam sta coveka moze naterati da igra retri paladina

jbt ako hoces bolestan dps uzmi rogue,mage,lock,etc

a ne geyladina

Edited by kiBo

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

sumnjam da covek ima ikakve sanse da ga pobedi

jos ako ovaj zna da igra rogue

anyway gl

edit

stvarno ne znam sta coveka moze naterati da igra retri paladina

jbt ako hoces bolestan dps uzmi rogue,mage,lock,etc

a ne geyladina

zato shto mrzim ljude koji tvrde da paladin ne moze da radi dps, a ustvari samo ne umeju da igraju sa njima i u 5man dungeon-ima samo lock moze da radi vishe dps-a od mene...

ako josh neko ima neke predloge shta da radim protiv shadowstep dagger rogue-a slobodno nek kaze

Ako ga ubijes kao retri idi kao retri , ako ga ubijes kao holy idi kao holy , ako ga ubijes kao prot idi kao prot , ako izgubis reroll :)

on inache trazi da idem kao holy dok ne nabavim dobre prot iteme jer kao holy mogu da uzmem bilokakve epike a za prot moram bash tank plate iteme...

nije meni frka da tankujem ili hilujem samo ne volim da ljudi pokushavaju da me ubede da ne mogu da bijem kad sam na 60 lvl sa tbc gearom udarao 2-2.5k crit, 5-6k burst dmg-a...

Link to comment
Share on other sites

marlena nemoj da pricas o necemu sto nemas pojma. Retri pala je dosta zanimjiv zbot tog burst dmg. Po mom misljenju uz enh shamana ima najjaci burst dmg u pvp (da neracunam pom pyro maga na metu bez resilianca ) Levelovao sam bio palu i na 39 se zaustavio da malo igram pvp i bilo je jako zaniljivo kada one shotujes bilo koga ako ti se posrece procovi i critovi. Retri pala je potcenjen previse imo. Daleko od toga da je imba ali nije easy kill on sight kao sto ljudi misle i verovatno mu fali jos dosta stvari al nisam merodavan da o tome pricam.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao prilike da vidim shta retri pala radi u raidu. Ima dechko kara/za/gruul opremu + stormherald. Ostatak grupe isto opremljen kara/za/gruul stvarima. I lik pobegne 15-20% pred drugim dps-om. E sad jebemliga, jel stvar u stormheraldu ili u skillu? :)

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao prilike da vidim shta retri pala radi u raidu. Ima dechko kara/za/gruul opremu + stormherald. Ostatak grupe isto opremljen kara/za/gruul stvarima. I lik pobegne 15-20% pred drugim dps-om. E sad jebemliga, jel stvar u stormheraldu ili u skillu? :)

Da ali u high-end instancama nema sanse da ce se to dogoditi.

Ne pravi on neki uberimbawtfkeklolbur dps, nego je poJenta u njegovom buffovanju raida.

*winks at stormscion*

Edited by Ficok

Kad sam bio mali, poklone mi slali iz Čikaga moji, znaš ti dobro koji.

Link to comment
Share on other sites

nabacis max tanking gear koji mozes da izvuces i specujes se prot ofc rog koji je tek dingovao 70 ce da te udara za 100 a primace isto toliko dmga, ti imas hilk buble LoH tako da ti tu dobijas, realno ne moras nista da radis samo pustis da te bije, kao sto su ti uostalom jos neki rekli. mozes da ga dobijes i kao retro/prot specc, kao full resto LOL zaboravi na to ofc.

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Paladin ne moze da bude prvi u dmgu u najboljim guildama ali mi imamo paladina koji radi 1800 dps i imamo ga najvise zbog sunwella jer daje najbolje buffove za raid ( pored enha shamana ) dakle 3% crit za ceo raid , judgement of wisdom / light + 2% vise dmga za celu grupu + kao sto rekoh dobar dps. Najbolji nasi dpseri rade 2300 , shadow priestovi rade oko 1700 pala 1800 i tako. Plus jos jedan blesing je uvek dobrodosao.

Evo vam paladin koji radi 1970 dps na cetvrtom bosu u mount hijal http://wowwebstats.com/2l1cpmf5jwrmo?s=934-1153

Naravno paladinom ili warriorov ili bilo kakav melee dps ovog kalibra ne moze da se ostvari bez enha shamana koji ti poveca 20-30% dmg.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

brate, kao retri ces imati najmanje shanse da dobijes rouga na duelu :P sa druga dva speca on moze ti ga pljuga, nadzivish ga samo tako

nego za mozgove, kako paladin moze da radi dps, ima swing oruzja od 3+ i jedan instant svakih 6 sekundi, kako to moze da se nazove dps ? to je burst jednom u godinu dana i ako crituje uradi dmg koliko mag uradi sa fireballom koji kastuje svakih 3 sec

Link to comment
Share on other sites

brate, kao retri ces imati najmanje shanse da dobijes rouga na duelu :P sa druga dva speca on moze ti ga pljuga, nadzivish ga samo tako

nego za mozgove, kako paladin moze da radi dps, ima swing oruzja od 3+ i jedan instant svakih 6 sekundi, kako to moze da se nazove dps ? to je burst jednom u godinu dana i ako crituje uradi dmg koliko mag uradi sa fireballom koji kastuje svakih 3 sec

picard-headesk.jpg

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

jbg ... zivot je surov ... a takodje , cudni su putevi gospodnji ... jasta.

A najjace su ove provale 'za bosove koji zahtevaju nuke i te fore' boze koliko roflujem.

E moji newbovi.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Dobro storme , dps paladin je dobar za guildu u kojoj se kara sa guildmasterom , oficirima , ili je sam jedan od njih.

Ja sam naveo primer , ne vidim poentu tvog ROFLCOPTEROVANJA.

Jel treba da opisujem sada zasta je dobar , a zasta nije ? Takodje sam naveo NUB GUILDE , itd.

I jedan sam od retkih koji kaze da paladin MOZE da radi dobar dps. Jesam i dalje " nub" ?

Link to comment
Share on other sites

Ajde lepo ti alt tab u wow ... nemoramo i mi ovde da te prozivamo , dovoljno te prozivaju ortaci iz guilde.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

"Sto nerazumes.Ako se ikada smori od dps-a moze da tankuje,pa ako se smori moze da hiluje.To je meni do jaja.

Sta ja kao mag mogu dps dps sheep dps.Inace mi imamo jednog dps palu u gildu i uopste neradi los dps (:"

ROFL, a koliko dobar dps moze retri pala da radi u PVE?, na kom to boss-u moze da bude priblizno dobar kao sto su rogue ili dps warrs? A ovo za tenk ne treba ni komentarisati ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...