Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pa podrazumeva se da je prva stvar koja se uradi po ustajanju iz kreveta pritiskanje power gumba :)

samo na monitoru, kanta radi 24/7 [:D]

elem ustao, pijem kafu na brzaka, i palim na busku..

iam bus za bg u 2, a jebeno sam zaspao kao svinja,,,

al stizem [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sick? ja radim od 6 ujutru vec 10 dana, jer su ameri debili :D jebo ih DST....

ti beshe pichish drugu smenu? ja radim za amera svaki dan (odnosno skora svaki dan, kada ima posla) od 3 popodne do praktichno 3 ujutro. na srecu je tolerantan pa imam slobodne dane kada imam obaveze na faksu.

@topic: drago mi je sto je po ovakvom vremenu ne moram da izlazim iz stana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

vrnuh se sa sastancenja po bgu

jebem ti novopecene biznismene nabedjene da sve znaju pogotovo ako rade za peconija, lagano ce da unazade saradnju za 5 godina... mada razumem tako je to kada radis za lokalnu mafiju pogotovo ako ta mafija ima zenu ciji je matorac gosn micunovic... e srbijo....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ti beshe pichish drugu smenu? ja radim za amera svaki dan (odnosno skora svaki dan, kada ima posla) od 3 popodne do praktichno 3 ujutro. na srecu je tolerantan pa imam slobodne dane kada imam obaveze na faksu.

1-9AM EST, shto mu dodje night shift po njihovom :) radno vreme mi je od 7-15h, al' s'obzirom da su reshili prosle godine da ranije pomeraju sat, ispada da mesec dana godisnje radim od 6, which is a pain [:D]

Link to comment
Share on other sites

Jeo sam neku sjajnu chorbu od piletine gde ima vise belog mesa nego u porciji belog mesa, a zatim pechenje sa prelivom od rena. Bash je bilo dobro!

Sad gledam kako napolju gruva ova kisha, nije normalno, i pitam se jel ce mozhda stati u medjuvremenu dok ne krenem napolje.

Link to comment
Share on other sites

kako me smara ovo telefonsko reklamiranje...malo prilegnem i razbudi me wiener stedionica. a oni nisu prvi, g17 voli da zove pred SVAKE izbore. Jel vide oni gde je broj registrovan. A i odakle im samo pravo da me toliko smaraju.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...