Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Idu na sajam da vide 'picke' i automobile.

randomretard: JAO VIDI AUTO STO JE DOBAR, POGLEDAJ TI TU KONTRLNU TABLU I TE FELNE!!

randomretard2: JEBES AUTO VIDI JELENA ZEZELJ, ALO MALA DE TI ZEKA LOLO!!

Jebem ti narod glupavi.

Zaboravio si glavnu: "Jel` uz auto ides i ti"? :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Hm, meni ovde stoji da je ovo slikano sa Fuji-jem FinePix F470, koji ima 6 megapiksela...?

Jedini Fuji koji ima tacno 7,1 mpix je, ako ne gresim, S700, odnosno S5700, koji je onako polu-profi i ima ozbiljan objektiv and stuff...

u pravu si, ta slika je napravljena josh u februaru i nije sa mojim aparatom(koji je juche kupljen)...rekla je da ce koristiti aparat dok je tamo, pa sam zato pretpostavio da je slikano sa njime :)

Link to comment
Share on other sites

uf...vratih se sa casa kod jednog klinca sto igra call of duty,medal of honor,wow... i malo sam ga zajebavala kako i ja igram call of duty pa sam posle priznala da ipak picim samo quake i richoschet... :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

pripremam se da instaliram ponovo cod4 pa da vidim koliko li sakujem u multiju :P

ali pre toga jedna tura sex..errr sporta da izbacim toksine :)

e da resio sam da se zenim!!!! samo da nadjem sa kojom olololo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

halooglasi.co.yu

okrenuo sam jedno 5 brojeva,i svi prodaju tu...

da li zna neko neki broj da iznajmljuje sony2 ???

Ili ako neko od vas poseduje,i voljan je da mi za veceras iznajmi SAMO IGRE !!!

edit: platio bih naravno !

Edited by LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

idem sad na Adu da vozim bajs sa drustvom...posle podne idem kod ortaka da gledamo zlocin i kazna,

To za lektiru ? Sreća tvoja ako imaš takvog profesora da može to da prođe, moj profan samo što me ne nakači na poligraf.Inače film je toliko loš da je must see, umirao sam od smeha koliko je gluma očajna, dva puta sam ga gledao zbog toga.

aaaa otju josh da spavam! noge me otkidaju .. opala mi je rejv sprema, moratju hitno da poradim na tome!

ekseri.jpg

:D

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

BIO NA PAITBALL-U AL SAM SE OSHURIO A VI NISTE NJAAA NJAAAA

igrali 20 na 20 i ja sam bio ftw

cak sam i bombu postavio i jednu defjuzirao :)

KAD CEMO COD DA TI DIFJUZUJEM VUGLA

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...