Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

laku noc chizra :D @topic ustao, nisam mogao vise da spavam, smara me nos i grlo uffffff sad na litre i litre cajeva

p.s. jel zna neko gde ima punjenje kertridza za ink stampace ovde sa ove strane mosta, hvala

jesi pogledao u trznom centru 45 blok ?:D ja znam da smo tu kupovali ketridze moguce i da smo ih punili jebem li ga :D pogledaj :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam saznao da su ono bili fudbalski "navijachi" i da sam proshao pored "njihovog mesta" okupljanja.

Nego, ko iz rura upisuje, a ko je upisao RAF, zelim malko da porazgovaram.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

Gledao danas neke 22" wide, opet, prosao me je popizd od "ne mozes da vidis ekran jer ga nemamo ali mozes da ga platis pa da mi narucimo", te sam presao na pesacko overavanje od radnje do radnje, kad ne lezi vraze, udjem u radnju kod Piramide na nbgdu kad tamo Stanke... malji grad :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Slomiše mi sinoć noseću dasku na krevetu, spavao sam ko na kurcu. Moram posle da nađem neke eksere i čekić (znam da imam, ne znam gde mi je) da to sredim, ako opet budem morao da spavam na onom sjebu, ubiću se.

dobro je, nisam ja !

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

vudu, ovaj tvoj mali picopevac je previshe pustio krila. jel ti to kreshesh?

@topic

skuvao sebi spagete, malo mesa, malo sira, malo zachina c....mmm. Sada sam miran do veceras. A dotle nekako da se smislim da napisem neki tekst o sebi za faks.mrzim kada sebe treba da sazmem u ogranicheni niz crno belih znakova,

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

danas sam se nasetao bruka, jedno dva sata sigurno sam setao, po gradu vamo tamo, bio do zire, i pricao sa matorcima, treba da operisem nos :)

imam divijaciju pa bi trebalo to da sredim kad pre.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

podstaknut dobrim raspolozhenjem i potrebom da oslobodim 2 police u vitrini - pazarim ja juche xwave cd wallet za 150 diskova...

i onda danas, nakon male ekskurazije na svezh vazduh u napadu lepoh raspolozhenja kao da sednem da izsortiram ja to...

sortiranje je trajalo preko 2 sata o_0 (sretjom uz audioknjigu guards guards pa nije bilo toliko dosadno ;o))

prvo 10 min da se pocepaju otvori (i pritom konstatuje da iako je wallet naveden za 150 zapravo ima 144 slota za diskove...

tokom filovanja walleta dosli smo do toga da ako korisink zheli normalno da lista kroz pregrade mora da ispusti bar 16-20 diskova - znachi 124-8 diskova

no, zakopcavanje rajsferslusa je malo tezhe ako je u walletu preko 120 diskova = lol, zasto se to zove wallet za 150 diskova ako staje jedna petina manje? =o)))

najsmeshnije u celoj prichi - u pitanju su sve matori CDovi...zachudjujuce je da svi rade iako ih ima bash matorih no prostor koji zauzimaju se mozhe josh smanjiti za 10ak puta kada bi se iscimao da sa neta poskidam one koji su mi realno bitni i sve to stavim na DVDove....sretjom, prosla me zhelja za daljim sortiranjem a arhiviranjem tako da ce ta prebac-akcija malo prichekati =o))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...