Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ministarstvo prosvete Srbije odlučilo je da 21. februar bude neradan dan za škole, saopšteno je iz tog ministarstva.

"Poštujući volju građana Republike Srbije, a u skladu sa politikom Vlade i zakonskim ovlašćenjima, Ministarstvo prosvete donelo je odluku da četvrtak 21. februar 2008. godine, za sve škole na teritoriji Republike Srbije bude neradan dan", navedeno je u saopštenju.

Ministarstvo prosvete je ovu odluku donelo "kako bi se omogućilo prisustvo prosvetnih radnika iz cele Srbije velikom narodnom skupu u Beogradu - Kosovo je Srbija, protiv jednostranog i protivpravnog proglašenja nezavisnosti južne srpske pokrajine Kosovo i Metohija", dodaje se u obrazloženju.

Za sutra u 17.00 ispred Doma narodne skupštine Srbije održaće se protest zbog jednostranog proglašenja nezavisnosti Kosova.

Link to comment
Share on other sites

Sajt "Speed Industry" je danas izdao zvanicno saopstenje, po kojem ne priznaje nezavisno Kosovo i najostrije apeluje na sve zvanicnike da se outcome svih ovih desavanja sto pre zavrsi u apsolutnu korist srpske strane.

Ostale clanice "RUR Industries" mreze ("KlanRUR", "Tech Industry", "Digitalforce", "PLAY" i "RUSH!") su najavile svoja zvanicna saopstenja za sutrasnji dan.

Sajt "Oldschool Industry" podrzava Ibrahima Rugovu.

rugova2.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

pa to, dodji sutra kad treba na faks i pljuni ga u lice i kazhi "idem da protestvujem"

ne razumemo se ti i ja:) meni cim da odem, pa da se vracam, ako odem, ostacu na faksu:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Sutra nema shkole. Jej!

A ja u 8 ujutro moram da budem na drugom kraju dana.

Koliko sam sretjan :(

U 8 ujutru na drugom kraju dana? 8 uveche? o.O

Raspad od dana, o5 sam ceo prespavao. Sutra nema shkole, videcu neshto pametno da frikombinujem...Hteo sam vecheras da idem u grad ali sam shvatio da je mnogo vishe hladno nego shto sam mislio pa sam odustao...:(

.

Link to comment
Share on other sites

Gotivna bleja sa ortakom, ali sam se standardno raspao kad sam se vratio svojim problemima. Kapiram da ce mi velika doza filmova veceras pomoci da iskuliram...

Kul je sto sutra nema skole :)

[nerd]Btw, u pola 5 gledajte pomracenje meseca![/nerd]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...