Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

istovarujem shleper 4 sata, brojim robu, jedem govna, dodjem u firmu, i odahnem, jer ce kraj radnog vremena za koji minut..kad ono, javlja se vozac - dolaze jos 2 kamiona xD

al' dobro, dobio sam juce neku kurchevu povishicu, necu da talasam..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

imam masovnu upali misica i dalje ne znam kako cu danaas na trening :/

Jebote navuko sam se na ovoga malog asusa nenormalno :)))))

koliko drzi baterija? :) jel ima wajrles?

e da malopre podesih ad-hoc wajrles, kul sad surfam iz kreveta, samo mi je to trebalo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

drugarice nece sa tobom u shoping?

Buahaha koja projekcija :)))))

pun mi kurac vishe riba i njihovih perioda. moram odigrati heroje i pustiti bitlse da iskuliram tudej, sam sa sobom. a treba vishe i do te teretane da odem. uh...

Buahahaha koji pwn

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dosho s faxa. Pao sam s nogu. Smorio se kao morz na livadi. I josh mi profanka danas rekla da ucenici koji su zavrshili elektro shkolu ne bi trebali da studiraju?! /spit ffs [:(!]

I put the CUTE in EXECUTE!

Frizdun @ Twisting Nether

Link to comment
Share on other sites

Dosho s faxa. Pao sam s nogu. Smorio se kao morz na livadi. I josh mi profanka danas rekla da ucenici koji su zavrshili elektro shkolu ne bi trebali da studiraju?! /spit ffs [:(!]

Reci joj da žene koje su glupe ne treba puštati van kuhinje.

Link to comment
Share on other sites

@lale & dovla - jesu dosli na top 10 da se ukljuchim ili i dalje isu "masovne" epizode?

Nope, josh uvek je top 12 + top 12. Sutra idu po 2 tako da ih ostaje po 6 od cega se pravi "glavni" Top 12 musko/zenski, sto je ok prilika za pocetak pracenja.

btw, vec treci dan za redom vidim na prvom u jutarnjem programu neke stare epizode Pere Detlitja ali kao da su "remasterovane" tj. deluje dosta cisto slika i sve. Nije mi to bas bilo najjasnije, medjutim, onda pogledam i sinhronizacija je skroz nova, novi glumci itd.

Nije doduse najbolje odradjena. Ona epizoda kad pera detlic ode na mesec pocinje tako sto pera detlic nosi zhutu kovertu i kazhe liku "koverta je plava, to nije shala" (ili tako nesto). A da je definitivno nova sinhronizacija skapiras kad ono pera dodje na Mesec pa umesto "Sta si ocekivao, Merlin Monro?" sad je - "Sta si ocekivao, Andjelinu Dzoli?" :))

Link to comment
Share on other sites

Isla sam danas na intervju za neko volontiranje u Nemackoj u Gete Institut i pricala sam sa nekom babom na nemackom,a ne secam se kad me je drmnula veca trema... i tako zavrsavamo mi razgovor i ona meni "drzim Vam palceve,nadam se da rezultati biti pozitivni..blabla" a ja " jao hvala hvala ... " i umesto da kazem "dovidjenja" na nemackom ja kazem "Deutschland" i zatvorim vrata :D

ispala sam kao SS-ovac.. pred Hitlerom :))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...