Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cela poenta je mogla da se sažme u jednu rečenicu:

fu!

da li bi neko mogao da mi objasni ime Jelenov zleb, ako vec ne moze da mi kaze zasto bi iko dao takvo ime jednoj ulici.

žleb je naziv za određenu reljefnu formaciju, nešto kao prevoj samo manje ako se ne varam. dakle, jelenov žleb je toponim, tako da je ta ulica otprilike kao beogradska, samo mnogo manje kul.

Link to comment
Share on other sites

rispekt za mjuzu

all hail the lizard king

@topic

ucim sugavu medjunarodnu ekonomiju...

nije ni cudo sto se svet raspada... kako je to jebeno dosadno...

BRATE RISPEKT SHTO SLUSHASH MUZIKU KOJU I JA VOLIM

POSHTOVANJE!!!!!!!! zajedno nas niko nece pobediti!

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

al sam pavnovao u stondzi. sa gubitka od 3-1, do pobede od 4-3, i to sa gubitka od 2-0, do pobede od 3-2 u poslednjoj turi! dupla majstorica, koza mi je popucala.

popio sam pivo i purnja mi se za sve pare, krv mu jebem.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

idem da se istusiram pa da spavam i nadam se da me terorista od macheta nece probuditi u 5 ujutro ponovo :(

ja i zena smo to slusali mesec dana svaku noc. u 6:00 tacno.

i onda je poceo i da vadi zemlju iz cveca i grebe namestaj. bas tad kad ustane u 6:00.

i jednom je tako u 6:00 i izleteo (silom) iz kuce i vise ga nikad nismo videli.

Link to comment
Share on other sites

http://farm4.static.flickr.com/3214/230851...c3e19430d_b.jpg

da li bi neko mogao da mi objasni ime Jelenov zleb, ako vec ne moze da mi kaze zasto bi iko dao takvo ime jednoj ulici.

Ali Crveno Bajrache lol [:D]

Inache, planirao sam da ponovim sociologiju za sutra, ali nisam jer sam bio skroz sjeban od prakse. Sad josh malo izblejim pa na spavanje.

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ustao i odoh. jebote opet danas ceo dan na faksu. jos dolaze neka tri italijana da drze predavanje - simultani prevod, ovo - ono, a onda studio jos

4-6 sati, ima da riknem. JEBOTE!!111

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...