Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Baš juče sam skinuo Guitar Hero 3 za komp, jebeš mi sve, ono ne mož' da se igra na tastaturi. Tj. može nekako al nije dobar filing.

Riknjava mi DVD rezač, rezao je vala tri godine punom parom, svaka mu čast. Danas ću duzmem nov, LiteOni su jeftini, Pioneer mi je nekako antipatičan a i ne radi mu bitseting za DL diskove.

Preshao GH3 :), na tastaturi (I to budjavoj), nemash skila,

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Preshao GH3 :), na tastaturi (I to budjavoj), nemash skila,

na expert? [:0]

"YOU ARE FAG"

:D

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Na expert/hard nema shanse, samo zato sto mi ubacuje 5 notu, preshao na normal :P

Knotrole su mi bile T(Zeleno), r,e,w,q(narandzasto), igrao sam flip(obrnute note), gore/dole strum, g je starpower, I space je whamy.

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Na expert/hard nema shanse, samo zato sto mi ubacuje 5 notu, preshao na normal :P

Knotrole su mi bile T(Zeleno), r,e,w,q(narandzasto), igrao sam flip(obrnute note), gore/dole strum, g je starpower, I space je whamy.

pa znaci presao si na 2/4 nivou tezine (medium valjda), i nije neko mudo :) nije problem peta nota, nego ide prebrzo na expertu :/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

to ima sigurno u beosoftu, i na platou. al' sta ce ti, mnogo su bolji igraci na krekovanim serverima :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Definitivno nema skole, sad sam procitao. Ministar prosvete proglasio neradni skolski dan zbog dolaska na protest. Tako da to takodje znaci da oni koji mozda nece na protest treba da smisle kako da prodju kroz citavu guzvu koja ce nastati vec negde oko podneva.

Link to comment
Share on other sites

koja manipulacija decom, jezus maria. da zapad vidi nasu politicki svesnu omladinu koja je pobegla sa casova kako bi se borila za parce svoje teritorije, ajmo srbijo svi u glas!!!!11

nego, jel sutra radan dan? [:D]

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

koja manipulacija decom, jezus maria. da zapad vidi nasu politicki svesnu omladinu koja je pobegla sa casova kako bi se borila za parce svoje teritorije, ajmo srbijo svi u glas!!!!11

nego, jel sutra radan dan? [:D]

banke rade do 12 ili ne rade uopste. postoji indicija da ce tako biti i kod mene.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nama na faksu ne rekose nista, samo se suskalo medju studentarijom kao da se sutra ne ide, nemam pojma, jel ima neko info za fakseve i poslove dal se radi?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ma taj protest ce biti samo jos jedna parada pijanstva...secam se kad smo isli na protest posle 5. oktobra .. i kad smo dosle(pretezno zenska gimnazija) do Tesle tu smo stale i .. ostale :))

nego,prevodim tekst o tome kako su Nemci priznali Kosovo... ako bude iole citljiv,okacicu ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...