Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Obicno je to bezopasno jerbo srce ne moze da ziga. Ja odavno na to ne obracam paznju.

uopste nisi zabavan, bash sam hteo da ga lozim malo [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obicno je to bezopasno jerbo srce ne moze da ziga. Ja odavno na to ne obracam paznju.

Ma kapiram da je plućno krilo verovatno, ali de ne može srce da žiga, par puta sam imao vrlo bolne situacije kao da mi je neko zabo nešto oštro u srce, srećom nijednom u tim trenucima nisam npr. trčao ili teglio nešto, tako da sam mogao da stanem i da sačekam da se smiri, inače osećam da bih se sručio na mestu.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

to kad "zabode ili zhiga srce" je najcheshtje do pluca, grudnog mishica, a ponekad je chak i zheludac u pitanju

kada je anginozni bol/infarkt javlja se realan strah za sopstveni zhivot... teshko ga je opisati rechima (jer je i meni objashnjavan hvala bogu iz druge ruke ;o)) ali jednostavno mozak registruje problem sa srcem i manifestuje se kao neopsivi strah/predosecaj smrti...

Link to comment
Share on other sites

to sa shatro chukom otje da bude zajebano dojaja .. ne toliko koliko stvarno jeste jel kao shto rekoshe ne mozhe srce da zhiga, nego shto nemir koji se javlja iz cele priche samo pogorshava situaciju.

ma to ti samo srce govori - gde je ljubav?

[roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kako sam wtfpwnovo na basketu ::D i poed sinocneg komboa tekila+votka lol , kako volim da chuvam ove vishe i jache balvane i onda ih lepo pochastim sa par banananana .... mogu reci da ono trchanje u proteklih par dana odlichno mi diglo formu u veoma kratkom roku :)

a sad na slane chinke kod ortakinja pa opet neko izuvanje oololo, jednom se zivi

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

to sto te ziga srce moze a i ne mora da bude nista strasno.

ako ti je to samo danas, opusti se, ako ti potraje kod lekara.

pre par godina sam imao slicnu frku samo sto je meni to trajalo 3-4 nedelje, da me pri svakom udisaju probode cuka.

otisao kod lekara, snimao srce, snimao pluca.

povecana desna komora srca, neuroticno srce, tri pilulice bromazepama po 6 mg dnevno tokom sledeca tri meseca, i posle toga samo kad me zaboli, hvala bogu vec godinu i po dana sam super.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

moze chuka da boli mene do jaja probada vec godinu dana mozda, sad malo manje nego ranije, al bash ono prekine me u pola rechi i to jedno vreme skoro svaki dan

obavezno poseti lekara

meni se ispostavilo da je sve ok da je od nervoze plus tragovi neki tipa od prehlade koji ce vremenom da nestanu (ako se josh ne prehladjujem) ali preporuchujem sve testove, i ultrazvuk, ekg, i ono na pokretnoj traci valjda se zove test opterecenja...

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Žiga me nešto oko srca od jutros, ne znam koji mi je kurac. Standardne aktivnosti sam imao ko i svaki dan, plus dve duže ture šetnje posle kojih mi je obično super, ali ne i danas.

Ziga te jer si po ceo dan u kuci, jedino izadjes kad te ja posaljem to 'leb i novine !! Sta se zalis :D

E da, konacno sam doplatio WoW, jeeeeeeeeeee... Sad ce mi ocene budu jos gore :D

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...