Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Zapravo vecina nas vec 15+ godina i drka pod tim jorganom, ali ajde ima vremena naucices :)

Zapravo dobitna kombinacija je (aj opet) Slanina, leba, luka (belog) sira, rakije bar 1.5 dl (jako dobre), tusiranje toplom vodom, cista pidzama, cista posteljina, oblozi od rakije, jos rakije, pod jorgan i fapa fapa nema temperature ujutro :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ali ljudi pobogu...pa to svako zna??

Samo neko ne moze da jede puno, ja sam gladan ko vuk kad sam bolestan, i unistavam se od bela leba slanine i sira i lukaaaagraaah i lozovace

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Zapravo vecina nas vec 15+ godina i drka pod tim jorganom, ali ajde ima vremena naucices :)

Zapravo dobitna kombinacija je (aj opet) Slanina, leba, luka (belog) sira, rakije bar 1.5 dl (jako dobre), tusiranje toplom vodom, cista pidzama, cista posteljina, oblozi od rakije, jos rakije, pod jorgan i fapa fapa nema temperature ujutro :)

Ko o cemu, Igor o rakiji :D

ja kad sam bolestan, drzi me jedno nedelju dana, za to vreme se odvalim od WoWa, posle ne mogu zbog skole :)

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

evo konacno dodjoh kutji i to ranije, jebote OMG LOL !!!11

ali dobro malo bleja pa u krevet da ustanem ranije sutra da mogu da opet jurcam ceo dan HA HA.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

vreme za spavanje :]

odradih diabla normal nocas, odigrah 4 partije dote, ihaj... sutra valja raditi diplomski, treba da bude za sredu gotov...

o radosti moje.

pls sto moram da sprcam sistem u medjuvremenu, mnogo je poceo da sere :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

jedan od onih dana kada moras da blejis napolju ,makar iskulirao fax :D

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Žiga me nešto oko srca od jutros, ne znam koji mi je kurac. Standardne aktivnosti sam imao ko i svaki dan, plus dve duže ture šetnje posle kojih mi je obično super, ali ne i danas.

Obicno je to bezopasno jerbo srce ne moze da ziga. Ja odavno na to ne obracam paznju.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...