Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ispizdeo zbog muzickog stuba, koji mi je nakacen na komp, a koji stalno izbacuje neke error-e, uvlaci i izvlaci cd deck jer se nesto istripovao itd.

Inace stub je mozda i cuveni Sony MHC-RX90 serija, kupljen '98 za 800 marke, a cuven zbog toga sto se valjda kasnije ispostavilo da su dolazili iz Bugarske i da su sastavljani od polovnih delova lol. Moja drugarica i ja smo ovaj model kupili iste godine i otprilike su nam iste stvari crkle: volume potenciometar, laser za cd plejer, kontrolni jog-dial, deo glavne ploce namenjen tasterima (vec sam i zapamtio novi raspored, tj. kako su se sada razmestili), neki tasteri na daljinskom.

Danas sam ga konacno otvorio da eliminisem sve te neradece, odnosno nepotrebne delove iz njega. Bukvalno mi samo treba audio-in i pojacalo, naravno, pored zvucnika. Ovo je ostalo unutra:

Image011.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

radio sam prethodna tri dana po 14 sati dnevno da bih zavrshio neku prezentaciju za Univerzijadu 2009. Jutros je otishla za Harbin u Kini a ja samo spavam i pokusavam da se osvestim i oporavim rame za sutrasnje kuglanje.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

danas bio na trchanju i basketu :) 15 krugova od preko 400 m dosta za pocetak lol i jos poneki zgib i raspadoh se

ali kako je kul trchanje uz one sportske lsushke sto se kache na uvo i iza vrata, stoje mi u fioci par meseci i mislim da me maud na nekom topiku podsetio na njih o/

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sta u tvom izvestaju nema kako si se razbio ?:D jokeru zabrinjavas me !:D ispao si iz seme :D

boli me grlo pijem caj ne smem da se razbolim!!!!

od petka nista :(

jebiga dekintos... ovih danaaa ovih danaaaa :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ustao, konacno iam temperaturu...

sad mogu da pocnem da radim na bolesti kao covek.

osim toga, sutra cuvena sreda, a ja nema sanse da cu otici na fax posto sam living dead (mislim sad vise nego uobicajeno).

zdravo djavole \o/

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

nabacio sam gitar hirou i smorio se s onom tastaturom, da imam onu dzitru pa jos nekako. jos sam izvalio da mi nesto tripuje slika/zvuk, tj one tablature se uspore kad je nesto smor za graficku, onda se ubrzaju i tako. sad sam smanjio svu grafiku i izaso iz igre, sacu da vidim...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Prebaci torima na onu krukovu metodu, mnooooogo je bolje.

A igra je toliko neoptimizovana da je to sramotno. Dobro, kod mene se ne oseti, ali svejedno, dual-core i GeForce 7 za šta, za pet linija u boji i low-poly pozadinu?

edit: e da, drži okidanje na npr. Shift pošto on najčešće radi sa više ostalih tastera. Meni recimo prihvati tri tastera + Shift, a neće tri tastera + Enter. Preporuka: F1-F5 ili ~1234 za žice, desni Shift za trzaj, / za Wammy i desni Ctrl za Power.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

pa ja inace igram tako sto drzim tastaturu ko dzitru, to mi ostalo jos od one druge igrice koja je slicna, a bila je za pc:)

al opet sam tuzan kad skontam da sam navikao na pravu dzitru i onda mi ne da mira trip 'sbbkbb' da mogu da prikacim elektricnu dzitru i da imam lepo tablature koje lete po ekranu:)))

najvise me jebe trzanje, zato sto nije trzanje nego pritiskanje tastera, pa mi je onda istripovano, uhvatim sebe kako trzam po shiftu dve sekunde, pa se osamarim onda:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Zapušilo mi se levo uvo i osećam se kao retardiran. Imam utisak da ne samo da ne čujem već na neki neobičan način ne osećam ni ukus stvari koje jedem :) To je neki trip. Sad da vidim dal' imam neki špric (da, ajmo sa forama) pa da na onaj stari način ubrzigavanja vode u uvo rešim problem. Ako neko ima drugu ideju, neka javi, neću se buniti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...