Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedno potpuno penzionersko jutro donosi mi smućenu cedevitu i čaj od kamilice :)) Lagano čituckam forum i čekam posle TV manijake na radiju pa ću da vidim. Otišao bih negde na neku pizzu popodne, samo da vidim gde. Ako neko hoće nek se prijavi :)

Link to comment
Share on other sites

dve nedelje bez neta ko dva meseca jbt :) voodoo bolje ostavi def komande bas zbog tih zajebancija. doduse meni krece od z al isti klinac. jos da napravim gitaru i milina.

Brate nije isto kad igraš po defaultu i kad uvatiš tastaturu "pod ruku" :)

Problem rešen mapiranjem na prvih pet tastera u redu sa brojevima.

Link to comment
Share on other sites

pravio przenice za dorucak, slusam neki novi rejv koji sam svukao, pijem kafu, poslao brod da kopa veldspar, i sad da se bacim na novi shadowgrounds. kasnije malo bajsa i tegova a uvece cu da se napijem. vikend rulaja.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

koju pesmu ?:)

idem sa sestrom na rucak koji sam osvojila na Radio b92. (procitala sam u knjizi Ivana Klajna da je ovako pravilno napisati) :))

a da,nasla sam i lush labelo koje sam negde smandrljala jos pre nekoliko meseci :)) cokolada i pomorandza mmmm :*

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Brate nije isto kad igraš po defaultu i kad uvatiš tastaturu "pod ruku" :)

Problem rešen mapiranjem na prvih pet tastera u redu sa brojevima.

lal... vidis ja nemam taj neki feeling... kad budem izfrankenstajnisao gitaru od kineske i tastature onda ce biti druga prica

Junkie, kad radis u deusu ?

ne radim vec neko vreme [:D]

@ch1 ... kad bre da zavrsimo nesreco kad nemam net [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...