Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

majke im ga nabijem da im ga nabijem...

sad sam ih zvao i to je to...

ja imam paket prenesi 250

sto je sad prenesi 325

prvi minut se zaokruzuje...

sto znaci da ako pricam 20 sekundi to je sada ceo minut... koja govna ja ne mogu da verujem...

dobro je sto su nas obavestili...

znaci testiracu jos jedan mesec ovo i ako mi se prekoraci limit

idem i ukidam paket pa neka mi popuse kurac i prelazim na isti paket na 064 mrezi...

kako se namesta da tajmer da vidim u toku razgovora koliko sekundi pricam?

nokia n serija

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

dobro je sto su nas obavestili...

znaci testiracu jos jedan mesec ovo i ako mi se prekoraci limit

idem i ukidam paket pa neka mi popuse kurac i prelazim na isti paket na 064 mrezi...

To sa minutama je "nova fora" na koju su se vratili nakon sto su je svi pre recimo tri godine ukinuli (i pre se racunalo na prvi ceo minut). I poseduju svi provajderi. VIP ima ono "da li si u prici" isto 1din posle prvog minuta koji se racuna kao ceo, a 064 takodje u mislim dva od cetiri paketa (sigurno u onom fresh) ima takvo obracunavanje.

Link to comment
Share on other sites

kalendarsko prolece, a sunce puno zuba

nalozio sam shporet, jer centralno mi truba

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

koji zohari... strasno... no dobro, mozda je ovo i dobro ako se pazi da umesto razgovora od 5 sekundi saljes poruku i da zoves samo one preko minuta, ako se tako pazi ispasce jos bolje nego ranije

@topic

zvali me jutros iz hotela, usao sam u uzi krug za sljakuljicu idem sutra na drugi intervju

sreca sreca radost :)

nije za posao koji sam hteo najvise al dobro nije ni lose

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...