Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ja se ne razumem u bicikle osim sto znam da mi treba: alu ram, dooobar menjac, dobre kochnice, eventualno amortizeri (ne ispod sedista)....sad to nije nista precizno. I jel znash nekog

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma idi u metro i kupi, koji ce ti snobovski bicikl od 500 evra, nije to svemirska tehnologija, samo vidi da ima shto manje plastichnih delova ili da ih nema u opshte i to ej to.

pitaj cilima da ti pozajmi njegov:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

grujo >

palas ispod obilicevog venca 4 zvezde, nocenje kosta 100 evra po osobi

ako hoces pristojan hotel ispod tih para ne mozes

ove sa 2 i 3 zvezdice nemoj ni gledati, svi su rupe od hotela, ono za kurve i slicno.

hajat, inter, holiday inn i hotel in na nbg-u su preskupi, (od 165-250e nocenje za jednu osobu)

mada pazi ako si mislio za svu cetvoricu da bude 100 evra sve zajedno jedino hosteli.

mada sad ti je pitanje "kraj aprila"

koji april tacno, posto koliko ja znam izdato je "naredjenje" da se u maju ne primaju rezervacije. tj cene svih soba u maju ce biti x2

valjda misle 100 jura za njih cetvoricu po nocenju.Jebem li ga.Ae raspitacu se kad im tacno treba.A ne razumem sto u maju ne primaju rezervacije ? To kum iz Svedske treba da posalje neku cetvoricu Svedjana ovde pa zato pitam.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nothing beats ladan Pepsi po ovakvom danu.

if nothing means mosty everything that is biochemicaly safe for human consumption... ;o)

neje me bilo par dana

uradio neke textove

malo se odmorio

malo se umorio ;o)

i tako ubavo sve nesto...

Link to comment
Share on other sites

ahahaha,daj onda i u maju da prodajemo kuvani kukuruz i shecernu vunu :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ahahaha,daj onda i u maju da prodajemo kuvani kukuruz i shecernu vunu :)))

ako su one price o nekoj uber gay paradi paralelno sa evrovizijom istinite, cenim da ce 'kuruz imati prodju [:p]

@ thread

malo odspavao, i tako... sutra palim do bg-a nesto da odradim, u sredu do faxa da cujem za kad mi je zakazan dipl, i ihaj \o/

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ma idi u metro i kupi, koji ce ti snobovski bicikl od 500 evra, nije to svemirska tehnologija, samo vidi da ima shto manje plastichnih delova ili da ih nema u opshte i to ej to.

pitaj cilima da ti pozajmi njegov:))

ti u metrou su pravljeni tako da posle dve godine kupish nov. neka hvala, ali znam da ne mozesh da napravish dobar bicikl za 250 evra, pa sad i da si kinez

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ti se drzi arhitekture a pusti druge da razmishljaju o tome koliko koshta da se napravi bicikl.

ti ni ne znash shta se prodaje u metrou pod jedan. pod dva jeste, imaju i takve kojima je sve osim rama i mehanizma za pedale napravljeno od plastike, pedale, kochnice, i koshtaju vec od 100 jura, i najverovatnije ce se raspasti posle 2-3 dine... ali ima i skupljih kod kojih je sve odradejno profi, ali ako ti hcoesh da te dere neko samo napred, mojen da te zaustavljam. shto se tiche sportske opreme, trenazera, bicikala marza u vecini nashih radnja je 100% negde i vishe.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Realno ok bajs moz' se nadje za preko 300tinak ako imas toliko kesha, da se bash fino vozis. Ima i onih za 5k dinara ali ne znam koliko se to isplati :)

Gledao sam slagalicu, oni ljudi u skocku nisu normalni koliko nemaju mozga za najosnovnije stvari, ali ajde, mozda je trema :)

A sto se topica samog tice - omg omg omg omg omg

omgomg2.jpg

Link to comment
Share on other sites

bešte deco sa ulice, noćas provala oblaka, seva sa severozapada najstrašnije

E da probam prvo ovde pre nego sto otvorim novi topic :p

Dal neko ima PSP ili zna nekoga ko ima PSP,ako ga ne mrzi nek mi posalje PM

unapred hvala (jel pomaze ovo?:))

Imam ja PSP [^]

(poslao sam ti i PM, al moram da se hvalim i ovde)

Link to comment
Share on other sites

danasnji dan stvarno nije kako treba, sve nesto ide uz kurac, kao vrhunac veceri krenuo da otkljucam gepek da stavim neke stvari i ostade mi jebeni kljuc u bravi, veceram cisto sto moram, bas sam nesto smoren sad do kurca, bedak mi je sto sam omracio jos neke ljude

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...