Jump to content

Mass Effect stiže na PC


voodoo_

Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prvi put pricas s'njim jos na pocetku, drugi put posle bilo koje misije van citadele gde ti trazi da te slika da bi to mogao da okaci o zid a treci put kad se vratis pita te da se pridruzi Specter-ima. Zavisno od kakvog lika igras naravno, meni je ovako ispalo jer prvog lika igram kao mecu dobrica :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

igra je uistinu dosadna vecim delom... kada bi jurio samo glavnu pricu zavrsio bi igru za 2 sata ... napucavanje prestaje da bude iole izazovno cim predjes 10 lvl (ne samo tehnicki vec i po tezini)... pretpostavljam da sam je zavrsio jer nema nista drugo da se igra ovih dana... stvarno da se zapitas gde su oni spucali tolike godine rada na ovoj igri sa tolikim timom i resursima ... nije ni cudo sto su bili pred bankrotomi i sto ih je maznuo ea...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

igra je uistinu dosadna vecim delom... kao i vecina portova sa konzola .... blablabla

ispravljeno :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Kako nema strafe, pa lepo na A i D.

Za probleme sa snimanjem obrni neku od prethodnih stranica i nađi link na piratebayu.

Ne bih da smaram ali ne mogu da nađem ništa na prethodnih par stranica :(, jel te ne bi mrzelo da mi postuješ link (ili neko drugi)? Hvala unapred. :)

Edited by abohac
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jos jedna od "novih" igrica gde ides na :

control panel / add remove

nakon 5min pokusaja igranja..

Smorila me je odmah cim sam je ukljucio .

iako nisam sklon ovakvim generalizacijama novih igara, sa ovim moram da se slozim i to u potpunosti. neverovatno kolko se ljudi potrude za sekundarne stvari prilikom stvaranja igre, a bedak je sto te stvari mene voze mozda 20% max. plus sto (ovo je subjektivno bas krajnje) sam alergican na igre koje te toliko vezu za glavnu radnju, bole me patka ocu da idem okolo i da smaram ljude, ali jebiga, da bi sve to izgledalo bruka izgleda da mora cela igra da bude jedna velika skripta. ali ako nesto mrzim to su mape sa 'pametno' postavljenim neprolaznim tripovima i onda moras da ides jednim putem do jednog mesta gde se aktivira neka animacija, jebote, osecao sam se tih pola sata igranja kao da igram space ace.

btw, danas sam probao prvi put, zato rezujem topic:) i prijatno se iznenadio time sto je igrivo. onda sam reko ne lezi vraze i skino assassin's creed i radi i on, sta se to desava s mojim kompom? vazno da oblivion radi bezveze (imam gf), a prostreet ne moze da se igra lol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

odigraj assassin's creed, dule. ako se ne varam, ti se ložiš na taj srednjovekovni trip i klanje hladnim oružjem. mass effect i može i ne mora, ono, meni se svideo zbog priče i grafike, gejmplej je sranje.

Link to comment
Share on other sites

poceo sam nesto kao, kul je trip, igra je zesce ogranicena. ali to je sasvim drugi trip, posto sam za asasins krid znao kakva je igra u pitanju i nisu je reklamirali kao neku silnu sandbox varijantu sa npcovima nego 3rd person zajebanciju, tako da sam posle sat vremena pikanja zadovoljan vrlo. gejmplej je isto ko space ace, ali sam to i ocekivao i gledam samo da se prepustam bajosti lika koga vodim:)))

mas efekt bas nesto ne mogu zato sto ima kao frp pretenzije, a niti je normalan frp, niti je dijablo, pa da kazes kolji udri nego je samo KOTOR-ast, bas ne mogu da svarim te 'rail' igre tipa operation wolf i slicno:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...