Jump to content

Breitling navitimer


Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da ja imam te pare... ne odnosi se na trenutni momenat i na trenutno "Jupi dobio sam na bingu i kupicu sat za te pare"

nego se odnosi da radim, zaradjujem solidne pare i naravno da ne mogu ici na sastanke sa plasticnim satom sa pijace nego ti treba neki sat koji tebe dize u ocima pregovaraca...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

. takodje jedan od najboljih satova na svetu...

yea rite.

not really :|

on topic, dobar sat vredi svaki dinar :) ne znam da li zbog toga sto sam navikao ceo zivot da nosim neki dobar sat, ali cifra od 2-3 hiljade evra za sat nije neka preterana. s obzirom da (govorim za nase uslove) taj ces sat nositi do kraja zivota. ja sam zato odlucio da uzmem submarinera uskoro :D

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

to je satic, a brajtling je sat :P

zapravo je brajtling odlichan sat za te pare :)

odlican za te pare = jedan od najboljih na svetu?

jok matori :P

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

muski sat = iskuljuchivo ruski podmornichki sa 24 podeoka ;o))

breitlinzi iznad 2kjura = imaju u sebi toliko platine da zaista vrede toliko, na stranu besprekorna mehanika unutra

takodje, narukvica na svakom tom satu je 10% vrednosti

znachi sam sat vredi 2.7k, a narukvica 300 jura tj u pitanju je prava kozha nacheg ugrozhenog (uzgajani krokodili najcheshtje ;o))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...