Jump to content

Gej parada na Titov rođendan


Recommended Posts

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahhhahaha Niko nece da dira pedere. Znate zasto???????

Zato sto ce mudo mohiu i dei da budu u privm redovima

a ko na njih udari iz mesta je najebao:))))))))))))))))))

On topic..... kapiram da 2/3 ovihs sto kenjanju nsiu u zivotu nekog udaraili... Net KOnani:)))))))

A ostatka se i jese tuko ali kapirma da ce malo njih otici na paradu

Nakon beskonacnih diskusija u 2007 u 2008 sma okrneuo novi list.. necu da se raspravljam ocu smao da prckam.... :)))))))))

Tako da idem i ja na gej paradu mene pederi vole bice sigurno super zezanje i drustvo a mozda se omastim i za sex!

Sram te bilo a mene si zaboravio!

oO

 

Link to comment
Share on other sites

jebeno ste me zajebali... pustili ste me da venem na topic-u o politici... a ovde sest strana mrsite muda bez mene...

bez citanja da vam kazem... ako parada prodje bez batina organizujem incest paradu... dodjite sa sestrom, moja je rezervisana za mene... :))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

joj kakve ce batine da dobiju...Srbi i pederi >>ne ide to zajedno...

mrsh pederi iz drzave pa usvajajte stranu decu...

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

realno biti nagruvan(steroidno) ti ne znaci puno ako nisi fajter(ili ako si pic*a) da su kick-boxeri onda bi video huligane kako dobijaju po picki ali ovako huligani + stangle +cigle>>>>nabildovane pedere

edit:nisam hteo da quote uradim pa da copy/paste tu grozotu

edit2: eno ga onaj retard bob sap izgleda kao planina koja moze da samelje 30 ljudi ali ga gaze svi redom jedino moze da prebije nekog malog japanca i to ponekad

Edited by marxus
GOT MIT UNS
Link to comment
Share on other sites

volim ove mudonje sto prete batinama

bice prilike uskoro ne brinite, ali sve mi se cini da cete iza bakica samo da dovikujete pogrdne reci

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

opet ista pricha, a ? dobro treba i u 2008 dini nastaviti borbu za emancipaciju majmuna. poshto ne mogu da chitam sve nadam se da je bar procenat majmuna koji su prestali skviche porastao ove godine .. polako niko nije rekao da tje to biti kratak proces :)

hmmm...

ja cu da nastavim "majmunizaciju" "emancipovanih". i spreman sam na mnogo dug proces.

ako u "demokratskim" zemljama mogu vec decenijama da se makljaju po ulicama marksisti/anarhisti sa nacistima, ne vidim sto ovde ne mogu da se makljaju normalni sa pederi... sto da to ne bude srpska demokratska specificnost?

[:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

naravno da mogu da se makljaju, niko ti ne mozhe uskratiti pravo da to probash .. samo shto treba posledice tog china da ti budu jasne i izvesnije nego sada pa tjemo odstraniti male majmune sa maleshnim mudima, a veliki majmuni tje se vetj istrebiti medju sobom u pokushaju da dokazhu ko je vetji majmun :)

niko nije rekao da je evolucija, emancipacija ili bilo koja transformacija choveka proces koji se deshava instant :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kul.

samo, sve dok u procesu makljaze izmedju "majmuna", pederi budu kolateralna steta, nemam nista protiv tvoje "evolucije".

pa ako prezive medjusobno istrebljenje "majmuncina", vaistinu zasluzuju da opstanu.

[:)]

edit>

(prim. aut.)

odnosi se na pedere na paradi, ne na pedere koji svoju nastranost cuvaju u cetiri zida.

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno premrzim pedere i ekipu,smatram da su bolesni i sve to,ali upravo zato shto smatram da je to BOLEST,cenim da to shto se skupilo dvesta choveka da bije dva'es pedera i josh desetak devojki,i time se dichiti,hmm ko je tu zapravo peder?

Mislim da ne svatas poentu tog skupljanja, da ih je bilo 10000 isto bi prosli, jednostavno to je bilo da im se stavi do znanja da to ne prolazi u Srbiji. Realno gledano da se to nije desilo i da nisu popili takve batine, sad bi svake godine gledali kako odrzavaju tu bolesnu paradu. Samo jos da kazem nisam ja sad da ih treba ubiti, nego jednostavno neke stvari, kao sto su neki i rekli ovde, treba zadrzati za sebe i u svojoj kuci, a ne da to pokazujes svima. E sad kad bas mora onda udri, ali udri jako!!!!!!!!!

Ima li neko lepsi i jaci od mene!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Daj bre šta serete, pa oni smešni likovi sa onog snimka, u šarenim majicama i gej rancima, toliko su "maliciozni" i "opasni po društvo" da nemam reči. Al zato gomila dileja u trenerkama koja juri gradom da nekog bije, to je OK i prihvatljivo iskazivanje stavova. Mislim, jebem mu život.

Link to comment
Share on other sites

jes stvarno nisu organizovali ni bele parade tokom luterove borbe

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pa brate, računaj da je svako drugačije okupljanje strejt okupljanje, i eto. Pre neki dan je Boris imao miting na trgu, pre toga doček Novaka, tu nije bilo gej motiva u oba slučaja - eto strejt parade.

Mislim, ako naprave koji put tu gej paradu, ostali da su pametni i da to iskuliraju i da ne prave big dil, posle bi se i ovi oladili i ne bi više ni pravili. To ti je kao s detetom, što mu više nešto braniš, ono više oće.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ne svatas poentu tog skupljanja, da ih je bilo 10000 isto bi prosli, jednostavno to je bilo da im se stavi do znanja da to ne prolazi u Srbiji.

E al ovo je najbolje. Smetaju smešni gejzori puni keša iz inostranstva, al zato nikome ne smeta milion sponzoruša, cam kurvi, pravih kurvi i sličnog društvenog taloga koji se može videti svake večeri na centralnim ulicama. A kapiram da ovi opasni jebači batinaši imaju veće šanse kod tih pedera nego kod sponzorušica...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...