Jump to content

Insajder na B92


sinister

Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobra je emisija bila samo shto su previshe rabili arkana .. al dobro to je b92 moraju malo, a i nije da nije bio najvetji fenomen u tome tada :)

santrach: momci, shta da vam kazem

piksi: pa reci barem tim

koja pricha:))

i meni je to bilo najmega :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ima dosta nagadjanja, tj prica, kao sto je reko bivsi direktor Obilica.

mada, malo mi je njesra ono, da je arkan slao svoje ljude da roknu blatera.. mislim ono.. blah

ali, uvek kada se pokrene ovakva prica, odma se setim svetskog u nemackoj, i same cinjenice da je jedan nikola zigic presedeo prvenstvo na klupi. to je i najstrasnije, to da svako ima svog igraca, i da ljudi iz "podzemlja" sastavljaju reprezentaciju.

A VAZNO DA SU SVI MEDIJI, I POLA SRBIJE, KRITIKOVALI PETKOVICA STO JE POZVAO SVOG SINA U TIM. strasno

"zestoki momci sa beogradskog asfalta"

Bring It

Link to comment
Share on other sites

kili koji je tebi vise sa politikom?

edit:

bleh pretekao me urgh

inace odgledah dokumentarac, nije lose, svasta sam cuo zasta nisam imao pojma, ali ima i dosta prosera, puno nagadjanja i rekla-kazala sto generalno nije bas za dokumentarac ali ipak to je b92 ipak vole malo da iskrivljuju istinu na neku drugu stranu :)

ja sam skroz zaboravio na milicionar, valjda sam bio dete kad se to sve desavalo, jbt, zamisli ti tu ligu, svi prete svima, strasno...

samo sto i dalje ima toga, malo drugacije, ali nista bolje... sestra je cuvala decu jednim od UO zvezde, imaju najvecu jahtu na jadranu, porche cayenne S, grand cherokee, mobilne telefone od po 1000 evra itd... unosan posao.. lepo su rekli na pocetku price da su trazili posao koji donosi veliki profit sa malo rada, pretis liku da ces da mu polomis noge, stavis mu pistolj u usta, u ono vreme, nema lika koji ne bi pristao na bukvalno sve, ako mu je zivot mio...

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

plashe ga sa ratom, a on ne bi podneo da se odvoji od wowa [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

gledao sam deo emisije, dopala mi se emisija, iako mnogo ljudi sa kojima sam pricao kaze da govore ono shto se vec zna.

ali ipak je veliki deo javnosti neobavesten, i informisanje cele javnosti o tim desavanjima moze biti korisno.

edit:

topic ima sportski ali i deo politickog karaktera, ali bih zamolio da se tema Izbora 2008 zaobidje jer nema nikakve veze sa temom.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

odgledao sam samo drugi deo emisije, i to sto sam video i cuo nije nista novo. mislim, i pre instajdera se znalo za sve to, ali opet, kada se javno prica o tome, i kada cujes iz usta ljudi koji su doziveli nesto slicno, prosto dobija drugu dimenziju cela prica.

btw, ja sam isao na probu u milicionar, imali su vrhunske uslove :)))

Link to comment
Share on other sites

ko je sve sjebao

komunisti i krimilanci

i ljudi i dalje glasaju za srs

pa jeste.. komunizam = novac

a i b92 kao da je otkrio rupu na saksiji... pa zbog cega je nastalo celo sranje u partizanu?!?!?!

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam emisiju, kao sto ste rekli manje vise se ovo vec znalo.

E sad me zanimaju buduce emisije, kada budu malo pricali o sadasnjem stanju, tj. da li ce uopste smeti da pricaju o tome... Mislim evo sada ja mogu da kazem za FK Vojvodinu, drzi je Buturovic, koji drzi pored fk i pola grada, znaci sve po starom, ili ne?

Link to comment
Share on other sites

ako u jednom od ovih 6 delova ne bude bio Glogonjov uspon u drugu ligu tj. kad su zavrsili sve tekme u srpskoj,jedine dve regularne tekme su bile sa CSK-om jer im je on bio glavni konkuretn za ulazak u visi rang.Posle je Spasic pravio takve skandale i stalno se trtio i govorio kako je grad protiv njega,da bi na kraju unistio najstariji sportski klub u Pancevu-PSK,posto je Glogonj preuzeo ime tog tima kad je usao u drugu ligu a isti se ugasio nakon fuzije sa Obilicem.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ako su b92 tolike face zasto nisu ovu emisiju napravili i emitovali pre 5 godina?! za ovu vrstu kriminala znalo se jos u prvoj polovini devedesetih.

ne radi b92 insajder, to je autorska emisija. a shto je autorka nije snimla ranije je drugo pitanje. kontam da je imala zanimljivije priche.

Link to comment
Share on other sites

ramirez, batali me fazona "imala je zanimljive price" u zemlji koja sece vene za fudbalom poslednjih x godina... sem toga radio sam u informativi punih 6 godina i znam kako se vrsi selekcija vesti, i koliko su nezavisne producentske kuce zaista nezavisne.

uostalom, mozes da pitas i kojota

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

brate ta pricha je sranje .. ne postoji objektivna televizija. svako je platjen da pricha neshto o nekome. pa valjda vi bi trebali da znate na primeru bbc i cnn i slichnog. to naravno da ne mora da znachi da to shto prichaju nije istina, nego samo nije cela istina.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...