Jump to content

Insajder na B92


sinister

Recommended Posts

Nije istina, Hajli ima više godina od 12!!

Btw, hajli, jel možeš da mi doneseš danas u školsko šta si zapisao iz hemije prošli čas oko zakona održanja, moje odeljenje ima kontiš kod nosate u četvrtak pa da mogu da naučim, jer neću stići sutra pošto moram da učim geos.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeste, imam 11 godina, i juce sam prvi put gledao tv. Ae pali induse leba ti..

Pa ako imas vise od 15 godina, a napises ovo: "a inache ti svi sa B92 su lepi, fini i poshteni, i novinarka ima cilj da se sazna istina, how yes no"

Ja stvarno ne znam sta da ti kazem. Umesto da kazes nesto o emisiji i kriminalu u fudbalu, ti pricas o necemu sto nije tema.

Link to comment
Share on other sites

@saint

ali zasto je to load of bullshit?

Ako nista barem imamo o cemu da komentarisemo

Realno

meni je barem zanimljivo

slazem se sa Margijem da emisija nema nikakav efekat ako ne dodje do hapsenja

ali ako nista barem imamo krajnje zanimljiv dokumentarac iz sfere koja nas interesuje

a i jbg ne mozete od Bulica i onog Arsica kako se vec zove da ocekujete da oni licno spominju imena,jer kao sto znate ubili bi ih sigurno,ako ih vec ne budu ubili zbog ovoga..

@leisure

znam Tepshu,igrao je fudbal sa mnom,Tepsiju vec ne znam...mozda mislis na Tekiju?

i da,upravo mi Brank0 kopirao link

http://www.mtsmondo.com/sport/football/text.php?vest=85191

hejteri pushite ga :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mislis da je to zbog insajdera??

ako je tako onda stvarno ne mogu da verujem.

mislim, za sve ovo se znalo i pre insajdera, da li je bilo samo potrebno naceti temu javno da bi se nesto preduzelo?

ako je tako, onda stvarno sramota da se za to cekalo ovoliko godina..

Dobrooooo jutrooo, što bi rekao Bora Čorba... :)

Uspeh nije cilj do koga treba stići, uspeh je put kojim treba ići !!!

Link to comment
Share on other sites

sitna riba, sitna, mazanje ochiju,zaplashivanje ostatka ekipe, ako se hapsi da hapsimo sve. sve ono shto sam prichao polako dobija potvrdu:))

Upravo suprotno. Ova emisija je izvrsila pritisak na muriju da pocne da radi svoj posao. To je svrha istrazivackog novinarstva.

Videcemo sta ce se desiti u buducnosti.

Link to comment
Share on other sites

Blic spominje "čuveni" meč kvalifikacija UEFA Kupa na Kipru, Ethnikos-Roeselare, i Kašanskog koji je bio pomoćni sudija na tom meču. Inače, ostatak sudijske trojke na tom meču su činili drugi pomoćnik Vukelić i glavni sudija Dragomir Tanović. LOL, "pošteni" Tanović koji priča za Insajder o fudbalskoj mafiji.

edit: Belgijanci na tom meču nisu mogli da pređu centar, a da Tanović i kompanija ne dosude loptu za domaćina, na čijoj je klupi sedeo Svetozar Toza Šapurić. A bila je dobra i kvota, 3.1 na keca u Mozzartu. :D

Edited by brank0
Link to comment
Share on other sites

Nije istina, Hajli ima više godina od 12!!

Btw, hajli, jel možeš da mi doneseš danas u školsko šta si zapisao iz hemije prošli čas oko zakona održanja, moje odeljenje ima kontiš kod nosate u četvrtak pa da mogu da naučim, jer neću stići sutra pošto moram da učim geos.

moze laki, a ti meni sredi one zadatke iz fizike, zajebano je mnogo ono trenje, nista mi ne ide u glavu

@nikola.kobas kako vec

nemam sta da kazem o emisiji, ono je sve vidjeno, ja sam kad je obilic bio prvak bio sa caletom na obilicevom stadionu, kad je zvezda igrala 1-1 sa njima, i kad je tekma trajala do 105 minuta, i tad kad sam bio dete mi je sve bilo jasno, ne treba mi insajder 10 godina posle da mi to kaze..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Uhapšen predsednik FK Vojvodina

29. januar 2008. | 18:09 -> 18:31 | Izvor: B92

Novi Sad, Beograd -- Predsednik fudbalskog kluba "Vojvodina" Ratko Buturović uhapšen je u Novom Sadu, potvrdilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova.

Brojne policijske snage opkolile su večeras kuću Ratka Buturovića, predsednika fudbalskog kluba Vojvodina i vlasnika novosadskog hotela "Park". Ulica Stanoja Glavaša, u kojoj stanuje Butorović, blokirana je za saobraćaj oko 16 sati. Primećeno je nekoliko policijskih džipova, a u ulici se nalazilo nekoliko desetina policajaca i pripadnika Žandarmerije.

Buturović je ranije u pojedinim medijima povezivan sa raznim kriminalnim radnjama, a poslednji put u emisiji "Insajder" televizije B92, posvećenoj fudbalskoj mafiji.

Kako B92 nezvanično saznaje, vlasnik i predsednik Fudbalskog kluba Vojvodina Ratko Bata Buturović, poznatiji kao Bata Kan Kan, osumnjičen je za nameštanje fudbalskih utakmica.

Pored Buturovića, uhapšeni su i Milan Čabrić Milan, direktor stadiona Vojvodina, fudbalske sudije Mihajlo Jeknić i Borislav Kašanski, kao i Goran Kovačić, bivši sudija, koji je osumnjičen za posredovanje posrednik u nameštanju utakmica.

Zasto bas sve u izbornoj kampanji, sad ce da neko kaze da je ovo sigurno zbog insajdera jelda :)

BTW sad sam citao knjigu Milana Brkica, mozete je preuzeti na adresi http://dzonson.wordpress.com/2007/04/23/sj...portske-mafije/

Ne znam sto sad svi zahvaljuju Brankici sto je otkrila toplu vodu, mnogi pre nje su ukazivali na razne malverzacije i niko prstom nije mrdnuo, al evo sve zasluge odmah njoj...

Edited by kolac u tiganju?NEMOGUCE!
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

moze laki, a ti meni sredi one zadatke iz fizike, zajebano je mnogo ono trenje, nista mi ne ide u glavu

@nikola.kobas kako vec

nemam sta da kazem o emisiji, ono je sve vidjeno, ja sam kad je obilic bio prvak bio sa caletom na obilicevom stadionu, kad je zvezda igrala 1-1 sa njima, i kad je tekma trajala do 105 minuta, i tad kad sam bio dete mi je sve bilo jasno, ne treba mi insajder 10 godina posle da mi to kaze..

Pa narvno da znas( ne znas sve naravno), kao i vecina ljudi, ali su ovi skupili mooda da to kazu javno. To je VELIKA razlika.

@ respect i za Brkica, ali nisam cuo da neko njega pljuje. Ja obozavam Zvezdu i zbog toga se nadam da ce se nesto promeniti. Barem za jedan centimetar.

Edited by Nikola K.
Link to comment
Share on other sites

Pa narvno da znas( ne znas sve naravno), kao i vecina ljudi, ali su ovi skupili mooda da to kazu javno. To je VELIKA razlika.

@ respect i za Brkica, ali nisam cuo da neko njega pljuje. Ja obozavam Zvezdu i zbog toga se nadam da ce se nesto promeniti. Barem za jedan centimetar.

sta to ne znamo sto smo saznali u prve dve epizode? Znalo se da zvezda-buducnost, grobari-zeta su bratski timovi, ko i ofk-sutjeska, nisam znao za branu, ali nije da me zanimalo kako se zove glavni mafijash u crnoj gori. Znamo i da je Sasa Markovic, najbolji strelac prvenstva 2 ili 3 sezone za redom izvisio za svetsko, i da sani nije sam sastavljao tim, i da su batu roknuli zbog kesha, i da je arkan namestio titulu. I shta je onda novo?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sta to ne znamo sto smo saznali u prve dve epizode? Znalo se da zvezda-buducnost, grobari-zeta su bratski timovi, ko i ofk-sutjeska, nisam znao za branu, ali nije da me zanimalo kako se zove glavni mafijash u crnoj gori. Znamo i da je Sasa Markovic, najbolji strelac prvenstva 2 ili 3 sezone za redom izvisio za svetsko, i da sani nije sam sastavljao tim, i da su batu roknuli zbog kesha, i da je arkan namestio titulu. I shta je onda novo?

Pa sam kazes da nisi znao za Branu, a on je glavni u toj prici. Dalje, predsednik zajednice prvoligasa je JAVNO priznao da je namestao utakmice i da je to isto radio Terzic. Kakve koristi ima od toga sto si ti znao??? To treba javno da se kaze,ali za to trebaju mooda.

Link to comment
Share on other sites

Pa sam kazes da nisi znao za Branu, a on je glavni u toj prici. Dalje, predsednik zajednice prvoligasa je JAVNO priznao da je namestao utakmice i da je to isto radio Terzic. Kakve koristi ima od toga sto si ti znao??? To treba javno da se kaze,ali za to trebaju mooda.

pa brana me nije ni zanimao, znali smo da su sutjeska, buducnost i zeta mafijaski klubovi, znas kolko mi shishte jaja za ime tamo nekog crnogorca. Dalje, i znali smo da Terza nameshta, i da je i dalje kriminilac. A to ko ima muda da kaze, a ko nema, jaki su, setili su se sad posle ko zna koliko godina. Sto to neko nije rekao kad je Muslin bezao iz Zvezde, ili su rasprodali Zengin tim? Sad mi kaze neko za nesto od pre 10 godina, wau, ja kao navijac zvezde imam ogromnu korist od toga, blago meni. Emisija samo pravi vatru oko izbora, mozda nekog uhapse pa ce da ga puste i tako sve u krug

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kako „Blic“ saznaje, uhapšeni su glavni sudija Mihajilo Jeknić (45), kome je za nameštanje rezultata plaćeno 3.500 evra, kao i njegov pomoćnik Borislav Kašanski (36), kome je za tu uslugu dato 2.000 evra.

Apropo Kašanskog, bivšeg novinara, posle i urednika u "Sportu", sada novinara u "Novostima" i čuvenog neverovatnog meča na Kipru - tada je kinta u pitanju bila nešto veća. Kiprani su na čelu sa Tozom Šapurićem, prema navodima svih relevantnih Belgijskih medija, pljunuli 5.000 evra pomoćnicima, a 10 Tanoviću. Od istrage na kraju ništa nije bilo. Kladionice su pucale na dva i više u prvom.

Etnikos je do tog 2. kola kvalifikacija za Kup UEFA stigao posle još jednog "čudnog" meča, utakmice (nisam siguran 3. kola) Intertota sa Makabi Petah Tikvom.

Na kraju, koliko mi se čini po našem zakonu 2k evra je oko 6 metara zatvora.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

pa brana me nije ni zanimao, znali smo da su sutjeska, buducnost i zeta mafijaski klubovi, znas kolko mi shishte jaja za ime tamo nekog crnogorca. Dalje, i znali smo da Terza nameshta, i da je i dalje kriminilac. A to ko ima muda da kaze, a ko nema, jaki su, setili su se sad posle ko zna koliko godina. Sto to neko nije rekao kad je Muslin bezao iz Zvezde, ili su rasprodali Zengin tim? Sad mi kaze neko za nesto od pre 10 godina, wau, ja kao navijac zvezde imam ogromnu korist od toga, blago meni. Emisija samo pravi vatru oko izbora, mozda nekog uhapse pa ce da ga puste i tako sve u krug

I ja mislim tako.

A nije samo Muslin stradao, tu si i Tumba koji ih je iznapušavao kad je odlazio (svaka mu čast), Mateusa su ispalili za kintu, uvalili mu kurvetinu, ali nema veze, bitno da su se družili sa Legijom pa možda oni misle da su još uvek neka muda...

Murija i da uzme da se bavi svim tim, ko će brate sve to da očisti, mnogo taloga ima...

Uspeh nije cilj do koga treba stići, uspeh je put kojim treba ići !!!

Link to comment
Share on other sites

pa brana me nije ni zanimao, znali smo da su sutjeska, buducnost i zeta mafijaski klubovi, znas kolko mi shishte jaja za ime tamo nekog crnogorca. Dalje, i znali smo da Terza nameshta, i da je i dalje kriminilac. A to ko ima muda da kaze, a ko nema, jaki su, setili su se sad posle ko zna koliko godina. Sto to neko nije rekao kad je Muslin bezao iz Zvezde, ili su rasprodali Zengin tim? Sad mi kaze neko za nesto od pre 10 godina, wau, ja kao navijac zvezde imam ogromnu korist od toga, blago meni. Emisija samo pravi vatru oko izbora, mozda nekog uhapse pa ce da ga puste i tako sve u krug

Pa taj Crnogorac utice na desavanja u Srbiji. Zasto pricaju o onome sto se desavalo pre 10 godina? Pa zato sto to mora da se resi. Nemoguce je pricati o sadasnjim desavanjima, a ne poceti sa pricom o proslosti. Ne zaboravi da je ovo tek 2. epizoda i da je vec izazvala neke reakcije. A ova tvoja prica, da to ima veze sa izborima je toliko smesna, da ja nemam reci. Mozda hapsenje ima veze sa izborima, ali emisija ne. Ova emisija je najavljena pre 6 meseci, a niko tada nije znao kada ce biti izbora. Svi su se iznenadili kada su raspisali izbore za 20. januar, zato ne pricaj napamet. A Crnogorca pominjem zato sto je hrabro kada ga neko javno pomene. Jesi ti svestan da ljudi koji rade emisiju stavljaju zivot na kocku? Lako je tebi da budes hrabar na internetu.

Link to comment
Share on other sites

@ gruja

Jel znash nekog Tepsiju iz Pancheva?

@leisure

znam Tepshu,igrao je fudbal sa mnom,Tepsiju vec ne znam...mozda mislis na Tekiju?

Ne misli, Tepsija je ranije s Arkanom držao Dinamo, to jest, s njim su viđali Arkana ranije, dok Dinamo nije bio fenjeraš.

Sećam ga se još iz one sezone kada je Dinamu malo falilo da uđe u prvu ligu, kada su bili drugi u grupi Sever...

Edited by Zlaja

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...