Jump to content

trcanje


Recommended Posts

A jes u pravu si... ima oko 300 m po spoljasnjem prtenu.

tacno 270m ima najveci krug na olimpu...

staza na olimpu je jako dobra i vredi trcati po njoj.. ceo komplex olimpa od kad je renoviran valjda, sem sljake na teniskim terenima koja je losijeg kvaliteta...

moja preporuka vam je ako nemate gde da trcite da idete na olimp i necete pogresiti :D

@kruko

gresis, da ulazim u dalju pricu zasto i kako je bespotrebno...

@stex

traka za 500e ? hmm zanima mene proizvodjac i po cemu je tebi to neka traka solidna ? jer vec 800-1000e kvalitetna traka da se kupi tesko da moze...

Edited by Lee Jun Fan

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ima u metrou vec od 300 jura, ja sam bash skoro kupio tamo neki sobni bajk, 50 jura(isti taj je po prodavnicama koshtao 100+)

prodavnice te sportske opreme su mnogo bezobrazne po pitanju cena.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

gotivan argument.

ok..

koliko misicnih grupa angazuje vozenje bajsa a koliko trcanje ? koliko se sagoreva kalorija za vreme trcanja a koliko za vreme bajsa ?

pricam o vozenju bajsa i trcanju po ravnom...

samo trebas da odgovoris na te dve stvari i videces zasto je bolje trcanje...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

trcanje > bajs, i ne moze biti drugacije iz prostog razloga. razlog je taj sto trcanje povlaci aktiviranje CELOG tela, dok voznja bajsa aktivira pretezno noge i neke stomacne misice. trcanje/plivanje su no.1 kardio vezbe i to ce ostati tako "upotreba celog tela ravnomerno"

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je drkanje najbolji vid rekreacije,angazuju se svi misichi u telu,plus ti ne trebaju ni bajs ni dobre patike

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ou maj gad! da li se to na horizontu radja jogging vs cycling oluja? stay tuned for more!

ne, mrzi me da kucam :) i dalje ostajem pri tome da je bolje voziti bicikl nekoliko sati nego trcati sat vremena (ili dva, koliko vec ko moze da izdrzi). a i ovo je topik o trcanju, tako da ono, idem ja odavde :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa ne znam bas da li moze za 500eura ''solidna'' traka da se kupi.

to ti je mnogo vise kume :)

ja sam u nekim radnjama na snizenjima videla trake i po 250evra, mislim da je solidna ona od 500.

inace, danas krecem da trcim 500. [:D]

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...