Jump to content

trcanje


Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam u nekim radnjama na snizenjima videla trake i po 250evra, mislim da je solidna ona od 500.
a znas zasto je na snizenju? jer je traka krsh,pa moraju da prodaju sto pre,da im ne zauzima mesto :)

pazi nisam neki expert,sto se traka tice,ali za dobru iliti solidnu traku treba izdvojiti oko 1k eura,a za neke bolje sa onim multimedijalnim aplikacijama :),treba jos toliko.pricam okvirno.sad ne razumem se bas u marke i to,ali kapiram da ima mnogo skupljih...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Dobro traka ne postoji ispod 1000 evra, za teretanu traka kosta min oko 3500 evra. Ta od 500 je ili za manju kilazu, ili neki slabiji motor koji ode posle 3 meseca. Koliko para toliko muzike!!!!!!!
previshe izmihsljate, prvo, dobijesh garanciju dinu dana, drugo niko ne pravi bilo shta shto moze tek tako da crkne posle 3 meseca, a pogotovo ne motor sa par prenosnika da ode tek tako, smeh.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

previshe izmihsljate, prvo, dobijesh garanciju dinu dana, drugo niko ne pravi bilo shta shto moze tek tako da crkne posle 3 meseca, a pogotovo ne motor sa par prenosnika da ode tek tako, smeh.

Pazi, ja sam bio svedok, kad je lik kupio za teretanu traku od 1000 evra, da joj je otisao motor posle dve nedelje, i ako su uglavnom devojke trcale na njoj.

Ima li neko lepsi i jaci od mene!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ja cu da radim s njom na kondiciji, a ti mozesh da budesh zaduzen za teretanu.

mozda bi i ova dunja da se prikljuchi tom programu iz pakla:)

a ne , this piggy ima drugi program vezbi koji ukljucuje trenera U.Z [}:)]

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

pa to ti je sinergetski efekat na delu. proizvodjac traka iz, recimo, francuske, naruci kineskih delova za mashinu u vrednosti od 200 evra, i onda proda sklopljenu masinu za 1000 i nalepi "made in france" (sto i jeste) ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

samo shto je to u realnosti, naruche delove iz kine, sklope, prodaju za 250 jura, dodje kod nas u prodavnicu i koshta 1000 jura. dodje bilmez kupi iz prve jer koshta 1k jura i misli,ovo ej do jaja traka koshta 1k jura. koristi ej 24/7 u teretani i naravno crkne.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

necesh tako nishta postici devojko, mi kao da prichamo u vetar:))

Daj stisni se i istrci barem 1km

ne mogu, kazem vam, tako odjednom. postepeno povecavam. eto, danas sam istrcala 600 :)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...