Jump to content

trcanje


Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prosta racunica, ako samo jedes i nista ne treniras, mozda i odrzis kilazu, ali ako nastavis isto da jedes kao pre, i bavis se nekim sportom, dal je to sad trcanje, setnja od pola sata, teretana ili nesto drugo, jednostavno povecavas potrosnju kalorija a samim tim i mrsavis ( AKO NE POVECAS UNOS HRANE), pitanje je samo cime se bavis, pa ce i rezultati doci vremenom. Dal je to mesec dana,tri, sest meseci zavisi od vas samo.

Ima li neko lepsi i jaci od mene!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

mislish stalkera??!? lele

zasto be probash nesto poput klizanja, rolera itd... sve je to mnogo bolje za zglobove i kolena. I bicikl je bolji od pukog trcanja

stoker :)

klizanje mogu u najboljem slucaju jedanput nedeljno, a rolere staaaalno vozim - kad je lepo vreme i kad imam vremena. kad je skola, ne mogu vise od nekih pola h dnevno da izdvojim, a to mi je malo ka su roshke u pitanju.

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

mnogi debeli ljudi su sretjni

shto je najcrnje postoje neka istrazhivanje koja potvrdjuju to al opet je pitanje koliko je to jache od drushtvenog uticaja trenda :))

jedino sto se moze sa sigurnoscu reci za debele ljude je da im je kita utonula u salo

koja brutalnost!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ma bre kakvo trchanje galoni vode i kafe,i par sati tvrdog basketa/fudbala svaki dana i da vidite kako ima se zategnete i oblikujete :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ne znam ja sam cuo da hladna voda sjebava zeludacnu kiselinu i onda se masti ne razlazu i dolazi do nagomilavanja istih :D

tako da je ne treba piti za i posle jela :D

a i sto kaze longli kako god okrenes sve je u ishrani

eto vidis lose si cuo.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

@ kruko

znaci trcanje je dobro za skidanje guzice [:)] ako

a) trcim svakodnevno po sat-dva ili

b) ne trcim svakodnevno, neko svaki drugi ili vec-koji dan?

konfuzan ti je malo onaj deo posta sto sam kvotovala :)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

zavisi sta oces da postignes trcanjem , za skidanje kilaze to sto je longly rekao oko 40 minuta nekih 4-5puta nedeljno, najbolji efekat ima ako trcis oko 6-7h ujutru . naravno neces moci odmah da trcis 40minuta ali tom cilju tezis. znaci prvi dan 5-10 koliko mozes bez odmora sledeci dodaj 2minuta i tako dalje....

edit: 6-7h (6-7ujutru)

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Zapravo najbolje je trchati u kasno posle podne, dakle izmedju 5 i 8 jer se tad najvishe energije akumulira.A moze i pre doruchka,ni to nije loshe.

Sve ovo se naravno podrazumeva sa nekim normalnim vremenom ustajanja, dakle izmedju 7 i 10.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...