Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

NIJE BITNO STO JE PRIVREDA UMRLA, BITNO JE DA CE TOMA DA KAZE KARLI DEL PONTE DA JE KURVA I ONDA CE SVE DA PROCVETA!

kad je vec privreda crkla, kada je vec kosovo izgubljeno... zasto makar ne dozvoliti sebi da nazoves ljude pravim imenom???

@leisure:

1. protiv cega su radikali izricito bili...

2. ja to zovem isto onako kao i eu i usa... oni kazu kumanovski sporazum... a kapitulacija je nesto drugo...

3. stari pasus... mislim da ga je boris prepisao...

@kurtovic:

zasto sam ja onda gradjanin drugog reda, ako vise verujem jednoj prljavoj kampanji, nego drugoj???

@voodoo_:

koga boli qrac za seselja... ja ne glasam za tomu... ja glasam protiv tadica...

@killy: ja sam uplatio na tomu sa hendikepom... mozda cu i bez hendikepa... mogli smo da povecamo kvote i kladimo se medjusobno...

btw. prozivaju te za wow... horda ili alijansa???

Evo sta mi je stiglo u mailbox, ne znam dal' je neko vec kacio...

blah... sumnjam da je sadrzina dobra kao naslovi... u svakom slucaju to nisu istorijski udzbenici... bilo bi sjajno videti seseljev nadrealisticki stil...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kad je vec privreda crkla, kada je vec kosovo izgubljeno... zasto makar ne dozvoliti sebi da nazoves ljude pravim imenom???

Zato što privreda može da se obnovi, i što Kosovo nije poenta ni mog ni tvog života, već nešto što su izgubile prethodne generacije. Ja kad ustanem ujutru, prvo što mi padne na pamet je šta ću da jedem i koje poslove imam tog dana da obavim, a ne šta će biti s Kosovom.

I ljude nazivam pravim imenom. Znam da su u DS-u sve lopov do lopova, ali znam i da su u SRS-u sve budala do budale. Neće Toma sutra ili za dva meseca proglašavati ratove, ali smeš li da garantuješ da to neće učiniti ni za tri ipo godine? I Koštunica je bio simpatični veseljak i veliki legalista kad je došao, a gledaj sad.

Bottom line, moji roditelji nisu dvadeset godina ulagali vreme i novac u mene da bih popio metak jer neka budala uživa u samoubilačkim ratovima i branjenju propalog, i kome je povećanje nataliteta = još malih ratnika koji će braniti Srbiju, oneeleven!12. Ovi će te bar odrati do gole kože, ali ćeš biti živi siromah.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Zato što privreda može da se obnovi, i što Kosovo nije poenta ni mog ni tvog života, već nešto što su izgubile prethodne generacije. Ja kad ustanem ujutru, prvo što mi padne na pamet je šta ću da jedem i koje poslove imam tog dana da obavim, a ne šta će biti s Kosovom.

i ja isto... treba da radim da platim skolarinu... pa posle da ucim da ne bih bacio pare uludo... za devojcicu nemam vremena, ni energije... a ni para, posto sve idu u fond za faks... i za master studije... posto u realnom svetu nisam izjednacen, kao u teoriji...

ako ti svako jutro nalupam samare i uzmem ti uzinu to ne znaci da mi jedan dan nece pasti na pamet da ti jebem svecu... pogotovo ako ti ni ne razmisljas vise o uzini, vec o tome da li ces imati keca iz bios-a...

sarmo, ne kapirash :(

samo da nas ne bude 50,000000000001% ;)

To za gradjanina drugog reda se obrati onom ko te je nazvao tako, u mojim postovima nema nista ni slicno tome

osim sto podrzavas te koji me blate... :p

Link to comment
Share on other sites

To vec ne mogu da obecam :)

Imam tu naviku izlazenja na izbore jos od kako smo birali Milana Panica za predsednika :)

Tako da cu verovatno izaci, a nemam bas puno opcija da zaokruzim

1.Toma - ni pod razno, rekao sam u vise postova zasto ne

2.Boris - los kandidat ali nema drugog :(

A nisam u fazonu da dopisujem Darth-a, tako da... tuzno je to, tuzna li si Srbijo

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Zavisno od destinacije mali veseljace. Da zelio bi da Srbija ima Evropski standard zivljenja sa sve platama a ne samo cenama bez potrebe da ulazimo u istu. Jer prvo mi garantuje da je to stvarno tako a drugo je nesto sto tek treba da se dokaze.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

satana?

jbj

lol

EU je lepa ideja losa izvedba. Nemam ja nista protiv nje, lepo je biti prihvacen i u coporu ali samo ako je to fer bez uslova. Plus Sadama su nasli posle nekoliko meseci u jebenoj rupu a R&R-a traze nekoliko godina bez uspeha. Jesmo mi Srbi specijalni ali nevidljivi jos ne. Plus od svih vas ovde koliko bi ih odrukalo da imaju sansu za to tj. da znaju gde se R&R kriju ? Skoro svi ako ne i svi. Ja bi jebote prvi i ako smatram Hag najvecom pravnom lazi 20-og veka. Stoga mi i iz tog razloga seva za primanje u EU. Razumem ja ako mi kao kandidat nismo ispunili ekonomske/drustvene uslove ali ti meni da postavljas kao uslov nesto sto je vec postalo jebeno apsurdno zbog samog vremena koje je proslo je u najmanju ruku smesno.

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ne.

Ako ulazi meni da ulazi i njima. Jer ne dobijam samo ja nesto od te EU pa da treba da padam na kolena i da molim da me prime po svaku cenu. Dobijaju i oni. Nije Srbija nevazna kao sto neki pokusavaju da je prikazu. Jesmo mi jadan i bedan narod ali ono sto imamo nije za davanje vec za prodaju za dobre pare.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ne.

Ako ulazi meni da ulazi i njima. Jer ne dobijam samo ja nesto od te EU pa da treba da padam na kolena i da molim da me prime po svaku cenu. Dobijaju i oni. Nije Srbija nevazna kao sto neki pokusavaju da je prikazu. Jesmo mi jadan i bedan narod ali ono sto imamo nije za davanje vec za prodaju za dobre pare.

Brate, ili si zatucan ili reci baki da prestane da koristi tvoj nalog.

Link to comment
Share on other sites

van evropske unije - jebanje bez vazelina

evropska unija - jebanje sa vazelinom

jebace nas kako god, daj samo manje da boli.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Necu se ukljuchivati u disqsiju al' cu napisati SMS koji sam sad primio (u nadi da nije bilo)... =]

Ja kasnim. Stigao je zejtin pa sam stala u red. Posle idem kod Rumuna da uzmem 2 litre benzina ako ima. Stavi hleb od juche u zamrzivach ako ima struje i zameni celu penziju od aprila proshle godine za 5 maraka da sutra idem kod Jovine majke, juche su ga poslali na ratishte. Ja sam ok.

TVOJ TOMA

Shalji dalje!

Edited by DNR
Link to comment
Share on other sites

@topic

Ovaj krug sam smislio

Ovaj krug sam stvorio

Ovaj krug sam razbio

U vetar rasuo.

Vetar misli,

Vetar zna

Sve s"to znamo ti i ja.

On me voli,

On me nosi,

On me razbija.

(Solo)

A ha! A Ha!

U hmm A Ha!

Kao da sam umoran

I kao da sam star

Kao da je dosdno

Isuvis"e da znam

Ovaj krug sam skupio

I opet sklopio

On me voli,

On me nosi,

On mi opras"ta.

A Ha! A Ha!

U hmm A Ha!

Kao ne

I kao da

Kao zabrana

I kao dozvola

Kao ne ne ne

Kao da da da

Kao zabava

I kao dosada.

Ovaj krug sam smislio

Ovaj krug sam stvorio

Ovaj krug sam razbio

U vetar rasuo.

Kao ne

I kao da

Kao zabrana

I kao dozvola

Kao ne ne ne,

Kao da da da

Kao zabava, I kao dosada.

HAAA HAAA AHAAAA MMMHMMMM AHAAAAA

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Necu se ukljuchivati u disqsiju al' cu napisati SMS koji sam sad primio (u nadi da nije bilo)... =]

Ja kasnim. Stigao je zejtin pa sam stala u red. Posle idem kod Rumuna da uzmem 2 litre benzina ako ima. Stavi hleb od juche u zamrzivach ako ima struje i zameni celu penziju od aprila proshle godine za 5 maraka da sutra idem kod Jovine majke, juche su ga poslali na ratishte. Ja sam ok.

TVOJ TOMA

Shalji dalje!

Ja kasnim. Neki tajkun kupio je nasu firmu za 3 evra i sve nas otpustio. Sada cekam u redu na birou, ali izgleda za dzabe, jer nemam clansku kartu demokrtaske stranke. Ako nam je ostalo nesto para, skokni pa kupi bar hleb, jer znam da za drugo nemamo. i ukljuci bojler, ako nam jos nisu isekli struju. I molim te pazi kako hodas po gradu da ne bi slomio nogu; ulice su pune rupa iako ih asfaltiraju 4 puta godisnje, a znas da nemamo para za lecenje... Ah, da, malog sam ispisao sa fakulteta jer je skolarina jezivo visoka. Kasnije cu otici do Jovine majke - juce su ga amerikanci poslali da li u irak ili avganistan... kazu, hoce da osvojimo evropu zajedno. ali ne brinem se, bar ga nece slati da se bije za kosovo. ja sam inace dobro. tvoj boris

Ma ne.. ovde bi svi da imaju sve što imaju evropljani, al da ne idemo u evropu.

ja bih da imam makar svoju teritoriju...

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da verujem shta si sad napisao sarmo,i ne mogu pre svega da verujem da postoje mladi razumni ljudi koji stvarno misle da radikalna stranka zapravno MOZE da donese neshto dorbo Srbiji?Da se razumemo ne gotovim ja na nashoj polichkoj sceni nikog posebno.Ali Radikali aka vechiti demagozi bez trunke struchnosti,diplomatichke veshtine i sposobnosti da donesu neshto dobro Srbiji?Eeej zivote zabludo...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...