Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

Decko je bio na pogresnom mestu u pogresno vreme i stoka je odreagovala kako je odreagovala. Stoka ce uvek biti stoka, ali to nema veze sa politickim progonom.

ovo uvek moze da vazi i za slucaj o kome ti pricas... stoka je nasla bilo kakav razlog da se izivljava... ne verujem da je radikal izdao komandu da se to radi... posto bi u tom slucaju sistemska akcija i meni odstranila bubrege...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

IZBORNA TISHINA!

AL ZAMALO ;)

AJMO, AJDE, SVI U NAPAAAD !!! [roflmao]

PS: moj PRVI post sa NOVOG radnog mesta! Oh da, necu vam dati mira ni ubudutje, I`m cruisin here 24/7! [roflmao]

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Pa i nisu uvek. Kada je padala Srpska Krajina nije bilo ni Arkana ni Seselja tamo da brane taj narod od ustasha.

pa nisu ni ameri sprecili napad na bliznakinje...

mozda nisu imali kontakt sa tudjmanovom akcijom oluja i bljesak...

ovo je smesno... ja ruku smem da dam da bi seselj licno u tom trenutku sa svojim paravojnim formacijama otisao tamo da je to bilo makar promil moguce... njemu je to zivotna zelja... covek jeste nevidjeni mazohista... i to priznajem...

Ma gde je u redu. Goveda smrdljiva pandurska. Pa vec sam napisao da su i mene maltretirali. Trebace mnogo vremena da se kerovi u Srbiji promene. Ja ovde govorim o politickom progonu, a ne o svakom pandurskom maltretiranju. NY times sam pomenuo zato sto je moj brat bio na naslovnoj strani. Jel se secas ti protesta 96/97 ili perioda od 98-2000?

da li se secam??? lepio sam te iste plakate... rizikovao sam zivot zbog njih... zao mi je gospodo... NIKAD VISE...

Čitao sam, fala na pitanju.

I ne vidim kako bi to ikako uticalo na činjenicu da su Toma i Aca, a naročito Aca, đubrad. Pa tačno da se kandiduje Nataša Kandić pored Tome, opet bih dobro razmislio za koga bih glasao.

bas kao i ti... brate...

Link to comment
Share on other sites

ovo je smesno... ja ruku smem da dam da bi seselj licno u tom trenutku sa svojim paravojnim formacijama otisao tamo da je to bilo makar promil moguce... njemu je to zivotna zelja... covek jeste nevidjeni mazohista... i to priznajem...

LOL...zashto su onda napustili narod na Kosovu i ostavili ih shiptarskim teroristima na milost?

Link to comment
Share on other sites

nisu isli???

sta je onda na spotovima ds-a??? slike pored tv-a??? pa ko koga onda tu laze???

Bre Sarmo, daleko je Diznilend, get real...

Isli su da se slikaju i da se prezderavaju

Jesi cuo nekad za Jagnjece brigade?

Ko se od njih zapravo BORIO u ratu sa puskom (ne mislim na slikanje sa puskom) ?

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

IZBORNA TISHINA!

AL ZAMALO ;)

AJMO, AJDE, SVI U NAPAAAD !!! [roflmao]

PS: moj PRVI post sa NOVOG radnog mesta! Oh da, necu vam dati mira ni ubudutje, I`m cruisin here 24/7! [roflmao]

sad najozbiljnije... ta tisina mi nije bas najjasnija... sta sme, a sta ne sme... posto bilbordi stoje... ako uzmemmo bukvalno rec tisina, onda to znaci da za gluvoneme ljude ne vazi to pravilo...

flajeri, pisma, picke materine... i to na veliko... to je pretpostavljam sve dozvoljeno???

Link to comment
Share on other sites

sad najozbiljnije... ta tisina mi nije bas najjasnija... sta sme, a sta ne sme... posto bilbordi stoje... ako uzmemmo bukvalno rec tisina, onda to znaci da za gluvoneme ljude ne vazi to pravilo...

flajeri, pisma, picke materine... i to na veliko... to je pretpostavljam sve dozvoljeno???

Ma izborna tisina je glupost, ali barem mozemo da se odmorimo od 24/7 smaranja.

Link to comment
Share on other sites

LOL...zashto su onda napustili narod na Kosovu i ostavili ih shiptarskim teroristima na milost?

kako su ga napustili???

pricamo o sporazumu ili sta???

uostalom mi smo se povlacili i u grcku... povlacenje nije i kraj borbe...

Bre Sarmo, daleko je Diznilend, get real...

Isli su da se slikaju i da se prezderavaju

Jesi cuo nekad za Jagnjece brigade?

Ko se od njih zapravo BORIO u ratu sa puskom (ne mislim na slikanje sa puskom) ?

ajde da ne ulazimo u raspravu oko toga... ja cu da popustim i da kazem: ti si u pravu... a sada mi objasni zasto se onda u ds-ovim spotovima oni predstavljaju sa tim istim slikama i potpuno suprotnom pricom od tvoje...

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

bas kao i ti... brate...

Ja sam đubre jer mislim da su Toma i Aca đubre? Izvini, da li sam ja slučajno nekad bio u poziciji da se neodgovorno igram sa ljudskim sudbinama, da pretim nekom svestan da neko zbog toga neće imati za leba, da lažem i palim masu i da oko sebe i u svojoj stranci okupljam sve same krimose, barabe i ratne profitere? Ja, koji ni u real-time strategijama ne volim da šaljem jedinice da izigravaju topovsko meso, a kamoli da slično činim u RL-u?

Fala lepo Sarmo i doviđenja. I zajebi me sa analiziranjem Bodlera u ovoj priči, ja mogu da bacim kamen na Tomu i Acu u onom "ko je bezgrešan" kontekstu, oni definitivno ne mogu.

Link to comment
Share on other sites

kolko si glup, tuga..

hahahha da znas da jesam,a i j.... mi se za tvoje misljenje, ja imam svoje a ako studiras jos onda si "pametniji"od mene, ako si se zaposlio svaka cast a ako jos nisi javices se da mi kazes da li si i da li ces ikada ali polako shvatices ima vremena [b)]

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Ja sam đubre jer mislim da su Toma i Aca đubre? Izvini, da li sam ja slučajno nekad bio u poziciji da se neodgovorno igram sa ljudskim sudbinama, da pretim nekom svestan da neko zbog toga neće imati za leba, da lažem i palim masu i da oko sebe i u svojoj stranci okupljam sve same krimose, barabe i ratne profitere? Ja, koji ni u real-time strategijama ne volim da šaljem jedinice da izigravaju topovsko meso, a kamoli da slično činim u RL-u?

Fala lepo Sarmo i doviđenja. I zajebi me sa analiziranjem Bodlera u ovoj priči, ja mogu da bacim kamen na Tomu i Acu u onom "ko je bezgrešan" kontekstu, oni definitivno ne mogu.

da dvolicni citaoce...

da li je potreban post od sto redova???

nemam vremena...

djindjica je ubio covek sa kojim je pregovarao prilikom dolaska na vlast... (tako kazu... ja nisam siguran)...

krimos je gospodin dinkic... i to ultimativno najveci bez konkurencije...

a u real-time strategijama igram zerga, zato u rl glasam kao zealot...

Link to comment
Share on other sites

kako su ga napustili???

pricamo o sporazumu ili sta???

uostalom mi smo se povlacili i u grcku... povlacenje nije i kraj borbe...

idemo redom

prvi red - potpuno se povukla sva srpska borbena sila i institucije sa Kosova

drugi - lol KAPITULACIJA se zove a ne pobeda ili sporazum ili neshto trece

treci - znachi, nastavljamo da se borimo za Kosovo? neki novi pasus u programu radikala?

Link to comment
Share on other sites

ajde da ne ulazimo u raspravu oko toga... ja cu da popustim i da kazem: ti si u pravu... a sada mi objasni zasto se onda u ds-ovim spotovima oni predstavljaju sa tim istim slikama i potpuno suprotnom pricom od tvoje...

Mislim da ne treba da ti objasnjavam, znas i sam da je to deo politicke kampanje (ne moram da naglasim prljave jer je svaka politicka kampanja takva)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

da dvolicni citaoce...

da li je potreban post od sto redova???

nemam vremena...

djindjica je ubio covek sa kojim je pregovarao prilikom dolaska na vlast... (tako kazu... ja nisam siguran)...

krimos je gospodin dinkic... i to ultimativno najveci bez konkurencije...

a u real-time strategijama igram zerga, zato u rl glasam kao zealot...

Koga boli kurac za Đinđića, ja ne glasam za Borisa, ja glasam protiv Tome, jel treba i dijagram da napravim? Neću manipulativno ratnohušačko govno za predsednika zemlje, radije ću živeti na lebu i vodi i gledati četiri Delta Sitija oko moje zgrade, nego da na TV-u gledam kako se Toma pička sa pola Evrope.

Link to comment
Share on other sites

ajde deco nastavite igru "kako perica vidi izbore, varljiva zima 2008" ja vas napushtam na ovoj temi sve shto je imalo pametno da se kazhe recheno je :) nije mi zanimljivo sa diletantima se dalje raspravljati :*

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

hahahha da znas da jesam,a i j.... mi se za tvoje misljenje, ja imam svoje a ako studiras jos onda si "pametniji"od mene, ako si se zaposlio svaka cast a ako jos nisi javices se da mi kazes da li si i da li ces ikada ali polako shvatices ima vremena [b)]

nista ti ne brini, ja i studiram i radim, a rekoh ti ono u proslom postu jer imas ocekivanja ko petogodisnje dete shto veruje u deda mraza. Kako ce neko da stvori nova radna mesta kad je privreda umrla?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@voodoo_

AHA!!!! Ima da sedis ispred TV dok se mi pickamo sa pola Evrope i Amerikom ? AAAaaaaaaa?!??!! U rov sa tobom, mali veseljace !!!!! :D

@Killgore

Sinak, nemoj mnogo da se nadas. Jeste da se vojska ukida ali ima drugih mesta gde tata moze da te posalje za skidanje od WoW-a. :o)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Evo sta mi je stiglo u mailbox, ne znam dal' je neko vec kacio...

Ovo su naslovi Seseljevih knjiga! Zaista su njegove knjige, na sajtu

Narodne biblioteke sveuredno katalogizovano!

Engleski pederski isprdak Toni Bler

Vasingtonski seksualni manijak Bil Klinton

U celjustima Kurve del Ponte

Djavolov segrt i zlocinacki rimski papa Jovan PavleDrugi

Lazljiva haska pedercina Dzefri Najs

Podmukli galski picopevac Zak Sirak

Hitlerovi najverniji sledbenici Helmut Kol iHans Genser

Holandski kurvin sin Alfons Ori

Evropska unija satanisticka tvorevina

Politicki ortakluk kurve del Ponte i kurve delKostunice

Najveci izdajnik Rusije Boris Jeljcin

Antihristov namesnik zlikovacki rimski papa Benedikt Sesnaesti

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...