Jump to content

Kladionice


Lucky

Recommended Posts

ne pratis fabulu,rekao sam da mi srusi tiket.Znaci jedan od mnogobrojnih chamuga iz Nanta :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mislim da moze...

i jedni i drugi su gladni lige shampiona ali pitanje je shta juve uopshte moze da uradi s obzirom kako je jadno pazario ovog leta i fali im neki (yet again) kreativac u veznom. poulsen, sissoko, zanetti svi igraju povucene uloge, nedved je prestar. u principu, igra im puno zavisi od toga kakvo veche bude imao camoranesi... chak nisam siguran ni da li je kjelini 100 odsto fit jer vuche povredu, a bez njega odbrana je RUPA (molinaro i grigera su retardi i cenim da zenit to moze da iskoristi i da ce napadati puno po bokovima)...

Edited by eclctc
Link to comment
Share on other sites

mislite da moze to da prodje u torinu? hmmm...

icicu da uplatim danas neku sitnu lovu na LS, nisam igrao eonima

GRUJO DAJ NEKI HINT, KUPICU TI BONBON!

BRATE I JA CU SUTRA IGRATI PROTIV PRASTARE TORINSKE!

A danas,ono,standardno,roma i werder su absolute penalties.Kiprani bez petorice igracha,a Rumuni ocajni.Pojacali se za LS igracima iz amadore,pakosh fereire i slicnog krema portugalskog fudbala.Trenutno su i u Rumuniji kanal.Vezes sa Ridingom i Hakenom,i eto lepog komboa :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

proslo, celzi 1-1, roma 3+, barsa 4+, inter 2, basel 1+I, pao trnavu i werder 4+

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

jedino razumno objasnjenje zasto mi nismo dobili pare je da su na teren stadiona Vezer istrcali Marjan Markovic, Nikola Trajkovic i Milan Purovic sa maskama Klemensa Frica, Diega i Klaudia Pizara..posto je nemoguce da ta tri igraca toliko NISHTA NE ZNAJU..znaci gledam prenos i pitam se dali je ovo moguce..dali je moguce da Anortozis Famagusta nece da primi gol..a onda kao presek iz nocne more u jos goru nocnu moru pojavljuje se izvesni Faulio (ili verovatno Kristijano Ronaldo sa njegovom maskom) koji zabija 2 gola romi..i cela kladza u muk..Kluz..pa toti sigurno nije ni cuo za njih do veceras pizda li mu materina..

ovo me je bash zabolelo..bash bash..vratio sam 10e livebetom ali nista ne moze da nadoknadi ovaj gubitak..pogotovu sto sam ubo mrtvi preston, inter i atl madrid 3+..sve jace kvote koje sam mislio da ce me prodati..uffffff

sutra bi bilo bolje da dobijem 100k din i da mi na sve to ona ekstra pichka iz kladze popushi bez ikakvog razloga..onda sam kvit..posto mi trenutno mocart uzeo i srce i dushu i svo nerviranje koje sam imao akumulirano u sebi..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...