Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

konacno u stanu.. sta mi se sve izdesavalo u ovom februaru.. pamticu ga celog zivota...

pricam sa devojkom o tome u petak.. i kazem joj, sta jos moze da mi se desi da poludim, ne prodje sat vremena posle toga, zovu me moji i govore mi da je baka preminula.. uzas :S

kakav bedak, prvi put da mi neko u familiji umire, plus sam bio mnogo vezan za baku, uz nju sam odrastao.. :/

da mi nije bilo moje devojcice, ko zna kako bih podneo sve ovo.. bila je uz mene, te sam mnogo lakse podneo :|

baku sam ispratio dostojanstveno, kako bi ona to i volela...

i tako.. nisam spavao 5 dana.. i jos uvek ne mogu :S

Link to comment
Share on other sites

sto mrzim kad ne poslusam sebe jebote...ustajem jutros, i znam da ce biti fizikalisanja u firmi, jer stize neka roba. al' mi ne da djavo mira, necu apa drapa na posao, i obucem nove pantalone. naravno spadnu mi na pola dupeta od saginjanja, i onda cucnem, i pocepaju se...kol'ko sam jadan, zavrsio sam faks, i nosim kutije...

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sto mrzim kad ne poslusam sebe jebote...ustajem jutros, i znam da ce biti fizikalisanja u firmi, jer stize neka roba. al' mi ne da djavo mira, necu apa drapa na posao, i obucem nove pantalone. naravno spadnu mi na pola dupeta od saginjanja, i onda cucnem, i pocepaju se...kol'ko sam jadan, zavrsio sam faks, i nosim kutije...

PAZI KAD TE TOTALNO RAZUMEM !!!!1

samo sto sam ja prevazisao tu fazu, dopizdeli mi ti tripovi i rekoh sebi i matorom dosta bre posle 10 godina da ja lomim ledja udarih shakom o sto! i prosuh kafu :>>

enivej vec duze vreme nema gajbi paleta viljuskara puj bre kako da mi se ne ogadi kad mi od 15 godine ne treba teretana! hocu i ja malo da se pumpam pred cicama :PPP mazem uljem razmenjujem hemijske recepte i zatezem charape do kolena rooooarrgh!!!!!!!!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sto mrzim kad ne poslusam sebe jebote...ustajem jutros, i znam da ce biti fizikalisanja u firmi, jer stize neka roba. al' mi ne da djavo mira, necu apa drapa na posao, i obucem nove pantalone. naravno spadnu mi na pola dupeta od saginjanja, i onda cucnem, i pocepaju se...kol'ko sam jadan, zavrsio sam faks, i nosim kutije...

tjuti... ja sam svojevremeno sredjivao magacin u koji niko nije zasao sest meseci u poslovnom odelu, kosuljici i kravati... a cak ni platu dobio nisam :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

enivej vec duze vreme nema gajbi paleta viljuskara puj bre kako da mi se ne ogadi kad mi od 15 godine ne treba teretana! hocu i ja malo da se pumpam pred cicama :PPP mazem uljem razmenjujem hemijske recepte i zatezem charape do kolena rooooarrgh!!!!!!!!!!

Izabrao si put Fallouta, sad nema nazad!

Link to comment
Share on other sites

Hmm vishe ne prolaze lazna op? [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Bah zavrsish prevod nekog texta , dumro sam -.-

Ali barem sada bleja za medalju \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ispizdeo sam od nenalazenja ljudi, pa sam poceo dopisno trackovima da snimam pesme, zanimljiv koncept, ali se ne moze porediti sa koitalnim druzenjem po studijima i gajbama, al dobro, golub na grani i ti fazoni...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Odo za bg u nove avanture :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zasto je na svakom Bravo soku deo deklaracije na Albanskom prezvrljan?

Zasto je na Nokijinim telefonima gornja granica za godinu koja moze da se postavi 2095/2101?

Spavao sam celo popodne, pa sad jurim sve da zavrsim. Jebem ti debilni bioritam :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...