Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

ali recimo kari sam jeo i zaista je jedno od najodvratnijih stvari ikada....

Kari je zachin/sos, sta tu ima da se jede? :) A i pride je sjajan, ne znam kako mozes da ga ne volish :)

Pijem chaj, planiram se za veceras, jer imam ceo dan obaveze, i tako :) Uveche RHH, zabava :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

divan dan...

sunce sija

nebo je plavo

pticice pevaju

imam jace veze za posao za koji planiram da konkurisem nego sto sam mislio

zhivot je lep :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

E da, na konto priče oko Carine, ajde da iznesem i nastavak, koji će pohvaliti našu carinu i poštu kao ipak fer i korektnu, ili sam možda samo naleteo na neke ok službenice.

Prvo - ona zgrada pošte na železničkoj je kao konc.logor. Sve raspalo, matoro, prljavo, krpljeno ... strašno.

No nema veze, uđem ja tu, a sa idejom oko one molbe i onih 2000 dinara koje moram da platim itd itd. Uđem, pitam gde da idem, kažu mi gde da idem, dođem u tu sobu 119, dam papir, čekam na drugom šalteru. Pre mene bilo dvoje već iskusnih, znaju i službenike i sve, tako da su oni brzo išli.

Dođem ja na red, pita me ova gospođa šta smo, šta radimo, aha, izdavaštvo, super, tralala. I onda mi da sve papire kao "mustru" za popunjavanje naredni put, kao, pošto ste prvi put nećemo vam tražiti (mada i to potvrđuje koliko je ta carina na "dođeš mi"" fazon), sve mi lepo zaokruži, ovo ono, i pride ne platim na kraju 2000 dinara već 395 dinara, woohoo. Tako da eto, ipak sam prosao manje vishe ok.

Btw, pre nego sto sam usao na glavni ulaz (koji je sa strane) uđem tamo na onaj sporedni, a koji je ipak onaj koji se jasnije vidi i to, i tamo svi oni lokeri za pošiljke, kako izgleda strašno, k'o u horor filmu.

Link to comment
Share on other sites

kvaka je u tome sto su ovo posebna klasa mrava koju ostali normalni mravi goje kada je kishna sezona i hrana u izobolju jer ovi izigravaju zivi frizider. Kada je susha ovi debeli mravi na neki nachin te rezerve vracaju obichnim mravima

a ti si nesto poput tih mrava? mislim, jel i tebe koriste kao zivi frizider? hehe sala :*

Link to comment
Share on other sites

E da, na konto priče oko Carine, ajde da iznesem i nastavak, koji će pohvaliti našu carinu i poštu kao ipak fer i korektnu, ili sam možda samo naleteo na neke ok službenice.

Prvo - ona zgrada pošte na železničkoj je kao konc.logor. Sve raspalo, matoro, prljavo, krpljeno ... strašno.

No nema veze, uđem ja tu, a sa idejom oko one molbe i onih 2000 dinara koje moram da platim itd itd. Uđem, pitam gde da idem, kažu mi gde da idem, dođem u tu sobu 119, dam papir, čekam na drugom šalteru. Pre mene bilo dvoje već iskusnih, znaju i službenike i sve, tako da su oni brzo išli.

Dođem ja na red, pita me ova gospođa šta smo, šta radimo, aha, izdavaštvo, super, tralala. I onda mi da sve papire kao "mustru" za popunjavanje naredni put, kao, pošto ste prvi put nećemo vam tražiti (mada i to potvrđuje koliko je ta carina na "dođeš mi"" fazon), sve mi lepo zaokruži, ovo ono, i pride ne platim na kraju 2000 dinara već 395 dinara, woohoo. Tako da eto, ipak sam prosao manje vishe ok.

Btw, pre nego sto sam usao na glavni ulaz (koji je sa strane) uđem tamo na onaj sporedni, a koji je ipak onaj koji se jasnije vidi i to, i tamo svi oni lokeri za pošiljke, kako izgleda strašno, k'o u horor filmu.

I sta je na kraju ta posiljka??

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

jebote vec ne znam koji put mi je Aunt Sandra na spisku za ander.A nikad kad sam ja u klubu.Kako je lepa.Eh.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Shto volim ovako lepe dane :)

Ustanem u prikladno vreme oko 10h.Napolju sunchano i prijatno.Odvalim neku muzikicu dok spremam doruchak i kafu.Sednem doruchkujem,pa onda jedonachasovni surf uz kaficu :)

Chujem se s ortakinjom,sa kojom odem u omiljeni fensi ficKa(Kole ;)),tu se malo smejem vidim se sa nekim ljudima pa nazad kuci :)

Kuci odgledam jednu epizodu serije koju trenutno gledam,najedem se voca,u medjuvremenu orgaznijem fudbal.

Budem na fudbalu od 3 do 6,osvezim se nenormalno.Dodjem kuci,rucham istushiram se,pa blejim na netu i uzivam,znajuci da me za sat vremena ochekuje kafana pa onda havarija...

Eh zivoteee, shto svaki dan nije ovakav? :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

neko mi je bacio djubre na kola i odvalio prednju tablicu ! ! !

bacila sam pik na jednu babu ili nekog pajdomana,nisam sigurna ko zivi u tom stanu jer nije moj ulaz,a sada se bacam na detaljno arhitektonsko resenje iste i pokusavam da provalim koji je stan u pitanju da bih sutra mogla da odem pred isti !

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

.....

kad budes placao carinu preko 1/2 mil dinara videcemo sta ces da mislis o doticnoj :) i da hvalim se pa sta seva mi paja :*

enivej kako je kul ovaj jafa keks u kombinaciji sa next klasik breskovm u ovako masne sate.... taman da zaboravish na neku hot piccu koja ti je rekla da si isfoliran o.O :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...