Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

ujutru prvi ispit. prvo pa musko- padam :(

u petak i subotu cu da se odvalim od zivota, u nedelju cu se treznim, a uvece cu da postavim sebi neke ciljeve.. slicne onima koje sam postavio i za novu godinu, ali nista.. moram da se menjam, urgh, besnim sam na sebe.

moram nauciti da kazem ljudima ne.. pocnem da ucim, cim me neko zovne, jeeej, odoh ja...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne postoji fuji dslr, ono je fuji 6500 ili tako nesto.

elem loma bleja pred dugo ocekivani fudbal u 12. OH YEAH !!1

Edited by tibor2

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

mene su uvek smarale te sportske varijante posle 20h

doshao sa par piva i neke spike sa ekipom, par pica cheka i josh desetak epizoda supernatural... woohooo...

ali cisto radi uroka da napomenem da mi valjda sutra nece napisati neku kaznu za prelazak van peshackog

a da i danas me zaustavljala murija i to dva puta, ali je kul kada vozis firmina kola, ne pitaju nista samo se smore :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne postoji fuji dslr, ono je fuji 6500 ili tako nesto.

Fuji ga svakako deklarise kao DSLR:

http://www.fujifilm.co.uk/consumer/digital...finepix-s6500fd

Medjutim, iako ima izmenjiv objektiv i RAW-mod, on sa svojim kvalitetom i funkcijama ipak nije za DSLR, to je jasno.

A da Fuji nema profesionalce, to ipak nije istina. Mnogi ljudi vole novi S5:

http://www.steves-digicams.com/2007_reviews/fuji_s5pro.html

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

danas padam programiranje..

jej!

e dovla..

a ovo http://www.pcfoto.biz/canon/canon-s3-is.html ?

Edited by lazy*

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Vidi maro, ovo ti je isti moj kao i onaj Fuji, dakle - aparat koji izgleda kao profesionalni, a ustvari nije. Znaci, jedini plus u celoj prici jeste taj sto ces nekom tamo izgledati profesionalnije sa vecim fotoaparatom u ruci, a ustvari on moze isto sto i malo jaci IXUS. Ako zaista oces da ides na foru profesionalnog fotoaparata, onda bih ti jedino mogao predloziti Nikon D40, koji je sada valjda oko 400 evra i koji mi ovde u RUR-u koristimo. Ovo sve ostalo je sviranje kurcu.

Mada, sto ljudi sto cudi..

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Evo da budem prvi koji ce za danas da kaze:

Dobro jutro radni narode!! :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jutro gamadijo [:D]

posle cca 45 minuta lezanja u krevetu, i uveravanja samog sebe da spavam, evo ustao, cirkam kafu i drkam se sa zupcanicima. da sinoc ne bi remedija na IRC-u, ne bi uradio verovatno ni 10-ti deo ovog sto sam uradio :)

plus sto sam naleteo kasnije na neku cicu sa kojom sam pricao pre nekih godinu dana, i prijatno se iznenadio...

sad cu jos jednu kafu, nesto da jedem, pa do fax0ra da smorim asistentkinju da mi pojasni neke strucne pojmove... bemti krv kad pronadjem tut na engleskom, a ovi nasi majmuni koriste reci tipa "deona, osnova, temena i podnozna kruznica"...

sto lepo ne koriste ko ostali svet "pitch, base, addendum i dedendum", sad bi imao 5x manje smaranja oko svega :)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Odo da se malo proshetam do drage mi gimazije i njene jutarnje smene,chisto da proberem neshto interesantno za nadolazeci vikend :D

Pa posle na jutarnje pivo kod "Zelje",ehh dobri stari dani...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Vratio se sa faxa , sabio ispit , jos samo 2 i nema me do aprila \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

juce sam isla na prvi razgovor za posao na nemackom :)

odustala sam od svega,jer je rec o "telemarketingu" tj. "telefonskoj berzi" i lik trazi da pricamo sa klijentima iz Nemacke citavih osam sati i da vristimo "prodaj prodaj,kupuj,kupuj ! " a i trazi nekoga ko ima i nemacki akcenat a s obzirom da sam bia samo u Austriji,nemam bas dobar akcenat :)

odlucila sam da ne trazim vise poslove,nego samo da dajem casove i zavrsavam fax na vreme :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

@Lucky, hvalaaa :)

Btw, ta 'sprza' to ono sa crevcima, dzigericom, mesom, lukom, sargarepom etc? Ako je to mnogo ti zavidim, samo to ja zovem prza, bez s :)

To je shvargla ... I to je isto ok, ali nije Sprzha. Sprzha je nesto kao duvan chvarci, samo "kompresovano" pa onako izgleda kao komad mesa, da tako kazhemo.

btw

U petom kolu igre na sreću loto, u kome je nagradni fond bio oko 2,2 miliona evra, u utorak uveče je izvučena "sedmica", na listiću uplaćenom u Pančevu.

Dobitna kombinacija u izvlačenju glasi: 4, 8, 9, 15, 23, 27, 31.

2,2 miliona iz Pancheva. Jel gruja ili Ivantm? :)) I razmisljam nesto, ove brojeve nikad ne bih uplatio, kad bih uplacivao loto. Mozda 15, ali ovi drugi mi nikad ne bi pali napamet :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...