Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

First page OMG?! :p

RAzmisljam da se preselim kod babe i dede da vidim kakav je zivot bez kompa,tv-a i svih ostalih sranja :p (tv ne bi imao u sobi to mislim ;p)

Ako budeš imao da cepaš drva, čistiš štalu, 'raniš svinje i slično, ne bi imao nikakvih problema. U protivnom, dokono zevanje u nekoj vukojebini gore je od narkomanskog kriziranja.

Back on topic,

jebeš mi mater ako su ovi iz Valvea normalni. Instaliram Half-Life 2 original, box izdanje ( = manje downloada, po nekoj logici), i da nisam iskopirao aptejtovane data fajlove iz piratske kopije Orange Boxa, igra bi se instalirala do ujutru sa ovim jadnim internetom. Što je najgore, ovo traje par sati i sa bržom vezom. "Budućnost distribucije igara" kurac moj, oću da igram sad i odma a ne za 3-15 sati.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol, nalazim se s ortakom na zelenjaku u deset, pa sta bude, predvidjam da cemo se setati u krug po krugu dvojke ili tako neki jos veci smor (setati se u krug po krugu dvojke bez alkohola skontavajuci da nista ne radi od prodavnaja):)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

lol, nalazim se s ortakom na zelenjaku u deset, pa sta bude, predvidjam da cemo se setati u krug po krugu dvojke ili tako neki jos veci smor (setati se u krug po krugu dvojke bez alkohola skontavajuci da nista ne radi od prodavnaja):)))

Ma radice sve zhivo koj ti je, kapiram da recimo 70% radnji radi u odnosu na standardne radnje koje rade nedeljom uveche. btw, imash vatromet kod Hrama, to uvek mozhe da bude zanimljivo, mada posle onog doceka recimo 2004 godine kad je bio mega vatromet, svi drugi su bili bezveze.

Link to comment
Share on other sites

Ma radice sve zhivo koj ti je, kapiram da recimo 70% radnji radi u odnosu na standardne radnje koje rade nedeljom uveche. btw, imash vatromet kod Hrama, to uvek mozhe da bude zanimljivo, mada posle onog doceka recimo 2004 godine kad je bio mega vatromet, svi drugi su bili bezveze.

taj utromet, jel to kao neko desavanje, tj oce biti ljudi koji bleje ili je vatromet koji se gleda sa mesta gde se zateknes a kod hrama je regularna bleja, tj nema nikog?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

/me ide po rechnik novobeogradsko-srpski srpsko-novobeogradski

Ako sam te dobro razumeo, odgovor je sledeci - kod Hrama ce najverovatnije biti odredjena kolicina ljudi koja se tamo tradicionalno okuplja za Srpsku novu godinu, bice i Hram otvoren pa ono, zvona i to, ali ne ocekuj stotine hiljada ljudi. Posto se vatromet i lansira tu negde od Hrama, onda ce se odatle i najbolje videti, pa se zbog toga tu ljudi skupljaju. Bice i ovih sto prodaju pivo, grickalice i petarde, bacace ljudi i svoje neke mini-vatromete i tako.

Link to comment
Share on other sites

Koji je car ovaj Zdravko Čolić, na ovom koncertu na nekom trgu uspeo je svaku pesmu loše da otpeva, i to je redovno pevao nešto više tonove nego što bi trebalo, taman toliko da smeta. Da li ne čuje sebe od buke ili šta je, ne znam.

Inače srećna svima nova godina opet, itd.

Link to comment
Share on other sites

ako neko moze da okaci ili kaze ime one pesme

gde god da krenem taj grad me prati beograd moj sebi me vrati

ili tako nestoo

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

srecna nova ova nasha svima;)

ako neko moze da okaci ili kaze ime one pesme

gde god da krenem taj grad me prati beograd moj sebi me vrati

pa ta pesma se gle chuda zove beograd:)

a pevaju

nikola kojo, bjela (bjelogrlic), lepi gagi

dado topic, bora corba, vlada i bajka, pelevic

simfonijski orkestar rts-a

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

juhuuu, sng, julianski-style

pazite se kineskih petardi ofc ;o)

ajde mendzhi, argi pravite vishe taj sto...

E da znas kad si onda rekao "Svako ko zapali petardu dabogda mu ista ekpslodirala u ruci" u pocetku mi je bilo malo glupo,ali sad kazem DABOGDA SVAKOM KO JE BACIO PETARDU SAD ZA NOVU GODINU SVAKA SLEDECA U RUCI EKSPLODIRALA..,

Srecna pravoslavna ng btw... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...