Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

skorije nisam okusio izliv besa koji sam imao pre nekih 5 minuta.... moram da se smirim. brojanje ne pomaze

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zavrsih sa gledanjem nekih anime zezancija ...

qntanje , pa u nove radne akcije (omg)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Napio se,ispao selja,smorio se :((

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

mator ovaj snake child...

al ogavan nonetheless...

elem, upravo ispratio drustvo, i sad planiram da zabodem solo i skucam jos 2 l piva uz neki film i zuzu...

drustvo mi postalo skup sisica, niko nije cirkao pivo, sve jebene sokice :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

hahah kakva spika bio sam sa dve ortakinje koje su malo cugnule pa se upustile jel khm enivej kakve su to price da ti se zavrti posto sma samo cutao i smejao se u sebi nisam im preterano smetao da se uzive u te zenske razgovore :) koliko je to samo poucno

posle toga bilo sasvim regularno vece osim sto nam je propao plan da jedemo ponocne pihtije u naj kafani u gradu :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

hehehehe koji cirkus veceras

pobili mi se ispred radnog mesta

i to ona masovka

jedno 10 na 10

a najveci fazon nikog ne znam,ja sam za njih sve deda tamo

jebote kako je bilo smesno

koje zvakanja asfalta

hehehehehe

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

hmm tradicija je da ustajem "rano" kad se fes napijem,nemam pojam zashto?

Enivej,dobro jutro svima :)

Sinoc krajnje zanimljivo veche bilo,jedno od onih anegdota vecheri,mimo toga shto sam dozvolio sebi da me zensko izbaci iz redovnog koloseka :(

Ali booze,i to ce da bude deo anegdote :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

glavne teme na ovom topicu

"omg pijan sam"

"omfg opet nisam jebo"

:)

zasto nikad neko ne napise "jebo sam lolololol" ili "opet sam trezan"

gledajuci po ovom topicu na ruru vlada teska nejebica a gledajuci po drugim svu su lvl nesto izmedju kazanove i don juan-a :)

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

glavne teme na ovom topicu

"omg pijan sam"

"omfg opet nisam jebo"

:)

zasto nikad neko ne napise "jebo sam lolololol" ili "opet sam trezan"

gledajuci po ovom topicu na ruru vlada teska nejebica a gledajuci po drugim svu su lvl nesto izmedju kazanove i don juan-a :)

eo pisao bih ja, al' devojka mi na forumu pa mi trulo ;D nisam sinoc puno zab'o al' opet sam ustao u podne, koji smor jebeni, vece ce da dodje ocas posla.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jaoo za malo da ga stavim u toplo,nije htela jbg...ali drugi pout 107% ..malo sam piajn i dalje :D

Ja tek sad vidim ovaj post [roflmao] [roflmao] [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

cekaj cekaj... u bigzu je radna atmosfera? poslednji put kad sam bio tamo atmosfera je bila "oh boze ovo je los horor film iz 70tih, oh boze oh boze samo da me ne pojede nesto" :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...