Jump to content

Ovo me je oraspolozilo


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako neko ima volju da proseta po originalnom threadu, inache to je postao legendarni thread tamo ;)

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=614033

harrypotentialaa6.jpg

AHAHAHAHHhaHAHAHAHhAHaHAHAHAHHhaHAHAHAHhAHaHAHAHAHHhaHAHAHAHhAHaHAHAHAHHhaHAHAHA

HhAHa

Ako neko ima volju da proseta po originalnom threadu, inache to je postao legendarni thread tamo ;)

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=614033

harrypotentialaa6.jpg

AHAHAHAHHhaHAHAHAHhAHaHAHAHAHHhaHAHAHAHhAHaHAHAHAHHhaHAHAHAHhAHaHAHAHAHHhaHAHAHA

HhAHa

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] [roflmao] [roflmao] [roflmao] JBT ovo je definicija za owned.Zajebali su i this is spartaaa smorove

lik : lose the moustache, girls love it and it makes me look a bit older [roflmao] kakav topic ne veruješ

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

auuu kolko sam se ismejao... svaka cast johny :)))

lik vise nikad nece uci na internet!

Usao je posle 2 godine, I lepo se napuco za to vreme :)

Postovao je u onom topicu na 100 nekoj strani :)

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Ali zuti i ljubichasti emo rendzer su tako jbj

\o/

I od mene karton,brate plachem vec 3 sata,gushim se koliko se smejem [roflmao] [roflmao] [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

ronnievsjaypm6.jpg

jayca5.jpg

[roflmao]

Edited by Savov Zdravov

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...