Jump to content

Shta uraditi?


Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To je tako gej :P

Ali pomaze :D

Ako cemo vec sa tom EMO varijantom,onda je najbolje reshenje neka mala kafanica,par drugara,kvalitetna starogradska i tone shpricera :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ne verujte mi ovo je najbolja varijanta. znaci tacno odredjene pesme.

znas da je efekat postignut kad sva trojica(tako je bilo u mom slucaju) mrtvi pijani pricamo svoje emo price u isto vreme, niko ne slusa drugog ali jednostavno je bitno da se to izbaci iz sistema.

voodoo> pa poenta je bas sto te te pesme dirnu u dusu, tj pronalazis se u njima i onda dolazi do overdoza EMO-a i ispadne na kraju da to isbacis iz sistema

zvuci sasavo ali mene ledja vise ne bole :)

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

^Sad si ga uteshio sa te 2 godine :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ne verujte mi ovo je najbolja varijanta. znaci tacno odredjene pesme.

znas da je efekat postignut kad sva trojica(tako je bilo u mom slucaju) mrtvi pijani pricamo svoje emo price u isto vreme, niko ne slusa drugog ali jednostavno je bitno da se to izbaci iz sistema.

voodoo> pa poenta je bas sto te te pesme dirnu u dusu, tj pronalazis se u njima i onda dolazi do overdoza EMO-a i ispadne na kraju da to isbacis iz sistema

zvuci sasavo ali mene ledja vise ne bole :)

a sta ako ne moze da se overdozira emoom, onda ce da se samoubije posle takve akcije? znam da bi se ja bacio sa zgrade otprilike:) a postoji i trip navlacenja na emo, znaci, overdoziras se i izbacis to iz sebe, a onda sutra skontas kako oces i taj dan to isto da radis:) treba skontati sve moguce posledice pre nego sto se bacis na taj zajeban korak...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

/me wonders if there is a picture of 100 small violins for 100 emo bitches that started popping up ...

Znaci krenuo si sa "Jebao sam 1001 u glavu, toliko sam dobar" a zavrsio si sa "Jebala me 1002-a koja nije ni bila prosek predhodnih" spikom. Mogao sam ja i ovo da bacim shodno tome:

life_is_a_bitch.gif

Bu-FUCKING-huuu!!! Ti ko da ti ona prva koja ti dala pa si se vezao za nju. Volela te samo zbog palacinki pa sta. Glavu gore, nemoj da si krme pa da se zatvoris. I PRESTANI DA BUDES EMO JER JE TO OCIGLEDNO ZARAZNO JER EVO JAVLJAJU SE OSTALI EMO PRASICI.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Kada ceo zhivot "jedesh" vrh pichke za kojima drugi samo sanjaju, koje su unishtile mnogo tipova a ti unishtio njih - nikad se nisi osvrnuo za ribom, nikad nisi imao problem sa emocijama ma kolko se nashao sa nekom ribom i ma shta pregazio sa njom, bio brutalno djubre ceo zhivot i onda ti dodje jedna riba...

Manji sluchaj od svih tih "eminetnih" riba, overish je...al ti nisi hteo to po prvi put u zhivotu, ti si video neku perspektivu - gledao unapred, prevrnu sebi svet, osporio pola stavova...mislio da i ona osetja isto al dobio kurac od onoga shto si sa njom zheleo i shto je ona govorila da zheli. Dobio veru u ljubav i ljudski rod sa njom i izgubio je isto sa njom - a sve ukupno fizichki nisi bio sa njom vishe od 6 sati sa preko 900 sati verbalnog kontakta u 90 dana. Pomislish da ona nije josh jedna od "eminentnih" i prvi put verujesh nekoj i mislish da je ona izuzetak a onda ode sve u qrac i skapirash da apsolutno nema izuzetaka.

Spoznash emocije na najgori mogutji nachin, i nakon godina pljuvanja emo momenata - dobijesh jedan.

Shta raditi? Kada si u 3 ribe posle nje trazhio samo njene rechi i pokrete? Shta raditi kad za nju nisi ta "prorachunata mashina bez grama emocija"?

Kada znash da si psihichki jak, ne dodirljiv, prorachunat, uvek racionalan, nikad povredjen, nikad nisi napravio greshku sa ribom i chitash ih kao jutarnje novine, a onda sve to nestane sa njom.

Kad se smejesh sam sebi kako si to dozvolio sve, i kad kazhesh za samog sebe da si budala?

Kada nikad nisi razmishljao o bilo kojoj, a sada ti se vrti sve oko nje

Kada sve shto si mislio da se netje desiti se zapravo desi?

Kada skapirash da je tako neshto mogutje?

Kada nerazumesh kako?

Ni zashto?

Prijatelji, alkohol, koks, ribe? Ne radi...

nedodirljiv se pise zajedno,a ne razumesh odvojeno.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kakvi ste vi gejevi :P

pustite momka zaljubio se pa ispushio... i to je mushki, die hard fazon, sta kao brus vilis nije bio zaljubljen? ... jedino rur mozda nije pravo mesto za reshavanje tog problema jer se sigurno nece osecati bolje :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

^ what kruko said. Smejaces se. Secate se onog mog topica? :) Pre par dana me je zvala doticna... Hmmm posle 4 godine... Otisao na pice sa njom cisto iz znatizelje. rece da joj trebam u zivotu - da se vidi sa mnom, poprica, popije koju, posto sam ja dobra osoba, a ona okuplja takve oko sebe. ??? Slusao sam tu pricu i bilo mi je smesno. Rekoh joj da izvine ali nece ici.

Inace, pre par nedelja sam upoznao jednu slatku zanimljivu i pametnu devojcicu... Istina, pre toga covek naidje na par x slucajeva, ali devojaka ima. Tuzna je istina da ni za jdnom ne vredi zaliti. Glavu gore i samo napred.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...