Jump to content

Post paid paketi


Recommended Posts

sve je jasno sve je glasno

pri tom mislim prvenstveno na telenor i telekom. vip me nesto ne privlaci jer sam cuo da je losa pokrivenost, ako sam cuo lose ispravite me.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da kazem svoju istoriju, ne bih iznosio zakljucke osim da treba na osnovu iskustva da procenis koliko ces trositi.

Prvo sam bio na Telekomovom Bell 100. To je 100 poruka i 100 minuta ragovora. 80 minuta u okviru mreze i 20 izvan mreze. To je kostalo (ne znam da li je ista cena) 650 dinara sa PDVom. Tih 20 minuta je meni bilo malo, a i onih 80. Iz iskustva, gledajuci racune, primetio sam razgovaram oko 50-60 minuta van mreze i oko 120-140 u mrezi, poruke ne potrosim.

Zato sam presao na Mix1000 sto je 250 poruka i 250 minuta. Tih 250 minuta su bilo koji pozivi u okviru svih srpskih mreza (fiksna, MTS, Telenor i VIP). Kosta 1180 dinara sa PDVom. Kod mene se nazalost potrefilo tako da bukvalno kada sam presao na novu tarifu tako mi se povecao obim poslova i opet prekoracujem. Videcu kako ce mi ici Mix naredna 3-4 meseca, pa cu da vidim da li cu da menjam.

Naravno, obavezno overi MTS i Telenorov sajt.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

http://www.telenor.co.yu/?section=private&page=3879

samo neka mi neko pojasni da li se besplatni minuti odnose samo na moju mrezu ili se odnose na sve mreze.

meni nekako ovaj prenesi 250 deluje najprimamljivije.

ali hocu prvo da budem siguran da je to dobro i da je kul. da ne uletim u kiselo grozdje.

e da, da li mogu moju staru karticu da prebacim na postpaid ili moram da dobijem novu?

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

uzela sam prenesi125, pozivi vazhe za sve mrezhe, fixne i mobilne..

xtra stvar..

samo shto me je proshli mesec sjeb gprs, tako da tje mi biti rachun oko 1k din..

i mozhesh staru karticu da prebacish na postpejd..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

samo mi nisu jasni ovi koji se guraju da pokazu kome je kara veca "ja koristim bel 100" onda uleti gotti "ja bel200" i na kraju green lelemud sa "bel400 brate, kralj kumodraza" Ko deca ste neka...nije lik pitao shta koristite vec shta mu se najvishe isplati

Komsho, vidi dal vishe prichas u 064 ili 063, ako u 064, najisplativiji su bel paketi, ako u 063, uzmi neki njihov ekvivalentan paket, samo nemoj da uzimas one prevare tipa valjda fresh, gde imas kao da pricas u okviru 1000 din mesecno, jer se tu naplacuje uspostava poziva, i to ce da te opere.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i jednom kad predjes na postpaid nema vracanja na pri peid :D dobro znaaj :D

ja sam na nekom paketu fun valjda to ne postoji vise :D ahahh :D samo ne znam kako sam jos uvek na njemu jebem li ga :D telenor za 110 din 10 min dzaba i 100 poruka besplatno :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

samo mi nisu jasni ovi koji se guraju da pokazu kome je kara veca "ja koristim bel 100" onda uleti gotti "ja bel200" i na kraju green lelemud sa "bel400 brate, kralj kumodraza" Ko deca ste neka...nije lik pitao shta koristite vec shta mu se najvishe isplati

Komsho, vidi dal vishe prichas u 064 ili 063, ako u 064, najisplativiji su bel paketi, ako u 063, uzmi neki njihov ekvivalentan paket, samo nemoj da uzimas one prevare tipa valjda fresh, gde imas kao da pricas u okviru 1000 din mesecno, jer se tu naplacuje uspostava poziva, i to ce da te opere.

A shta sam mu ja napisao `leba ti?

Ne mogu da pricham o Telenor paketima kad ih ne znam, mogu da pricham samo o onome shto ja koristim. Josh sam i dodao da mi se ovaj MIX paket chini ok.

Link to comment
Share on other sites

ne lozi se, bila je zajebancija [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa shto onda vudu ne koristis onaj sezampro internet na dopune ili kako vec, vec furash flat ? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Bel 200 i bel 400 su po meni najbolji izbor imam ih vec par godina. Od proslog meseca su ih povecali za nekih 50 min i 50 sms i 80 min i 80sms ili tako nekako, nisam siguran posto ne vodim vise evidenciju. U sv. sl. vise se prica [:D]

Edited by Olorin

..:100x su slali specijalce po mene a ja ih komad po komad vracam kuci isecene!:..

Link to comment
Share on other sites

al mts ima ogranichenje.. minuti u mrezhi i van mrezhe.. dok npr telenor to nema.. svi besplatni minuti su za sve mrezhe.. bilo fixne ili mobilne.. shto je jedan veliki plus..

;]

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Realno ako se dobro zagledate u Telenorovu poundu primetice te da je lopovluk najveci,totalno su nekonkurentni u odnosu na mts i vip :)

Mada sa druge strane mts previshe zajebava sa ovim "U mrezi", dok je VIP sranje sam po sebi,tako da se tu pravi neki balans :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...