Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hantuchova je slovakinja, i izgovara se "hantuhova", s tim što je prvo h zvučno ali to mi ovde ne možemo da izgovorimo :)

Mene cudi da kolence koji jelda, po prirodi toga sto je kole, sve zna, nije znao da je hantuchova slovakinja :) A to prvo h je skoro jednaki smor kao R sa kvakom, 'de ga izmislishe.

Link to comment
Share on other sites

odlicna igra zaista, nije bilo taj brejkova kao shto sam ocekivao, ali josh bolje.

mnogo ljudi me ovde pita za Noleta i Tipsarevica, momci su "pravi ambasadori nase zemlje" :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Jao, pa to je strava :) A jel su i devojke ambasadorke? :)

Kapiram da ce sve josh vise da se produbi kad tipa Zimonja ili Jelena u dublu (posto igraju sa kanadjaninom i amerikankom) urade nesto vise ili kada bi Jelena i Ana dobile Vilijamsove i tako to. Videcemo.

Link to comment
Share on other sites

Jao, pa to je strava :) A jel su i devojke ambasadorke? :)

Kapiram da ce sve josh vise da se produbi kad tipa Zimonja ili Jelena u dublu (posto igraju sa kanadjaninom i amerikankom) urade nesto vise ili kada bi Jelena i Ana dobile Vilijamsove i tako to. Videcemo.

za devojke znaju manje vise, muska konkurencija je dosta popularnija.

ali ako se desi da dobiju Vilijamsove sigurno ce se procuti, jer ameri se interesuju samo kad izgube od nekoga. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

steta za zimonju...jj se fino drzhi...mogla je da povede sa 5:2 u prvom al nije ;oP no sa 4:3 je dosla do 6:3 - 35 min prvi set!

+ kaze schwaba da ce uskoro (20-30 min) da sunce predje "vishe levo" pa nece ici u ochi kao sada (serena prsla oba servisa kad joj je sunce islo u ochi, jj svoje sachuvala \o/)

Link to comment
Share on other sites

mislim da je jelena uzela 3 svoja servisa prvi i treci i josh jedan posle toga (onaj za 4:3) od tada samo je brejkove dobijala...a serena je isto uzela 2 komada svoja...no da je bila breakorama bila je...

i lol je bio intervju sa barbarom schett posle ""i'm in pain right now but i'm not complaining"...i pogubi se ne zna ni na koju stranu ide...ono sva je nesto blesava ko da je totalno neochekivano pobedila godzilu ;o))

velike chestitke za borbenost i igru, obavezno pogledajte reprizu, makar drugog seta, 4-6ti gem pogotovo, tad je bilo najbolje ;o)

Link to comment
Share on other sites

svaka cast jeci !

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

i lol je bio intervju sa barbarom schett posle ""i'm in pain right now but i'm not complaining"...i pogubi se ne zna ni na koju stranu ide...ono sva je nesto blesava ko da je totalno neochekivano pobedila godzilu ;o))

To je uradila i posle prošlog meča i delovalo je kao u sitkomu. Završi intervju ispred onog "platna", i krene "na desno". Prazan kadar dve sec, vraća se i odlazi levo, prazan kadar dve sec, čuje se u pozadini "ali mislila sam da tamo treba da idem". :)) Sad, ako je to opet uradila, onda je malo ogranichena :)

No, to nije toliko važno, važno je da je pobedila, i čestitke na tome. Svi kažu da je meč bio ok, pa vidim i ovde po komentarima ljudi, nažalost ja ga nisam gledao tako da pojma nemam, možda bacim pogled na neku reprizu ako bude.

ali ako se desi da dobiju Vilijamsove sigurno ce se procuti, jer ameri se interesuju samo kad izgube od nekoga. :)

Evo jedna je izgubila! ;))

Nadam se da će i Ana da dobije Venus, mada ima znatno teži posao, a jutros od 9:30 Sharapova vs Henin.

Žao mi Zimonje, šta da se radi, sad nek juri nešto u miksu ako uspe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...