Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ovaj Pashanski stvarno :) Mis'im, dobro je igr'o i onda ono u tiebreaku kad je pogodio mrezhu kapiram da ga je ubilo :((

A Jelena, iskreno, krenuo sam da se plashim kad je na 5/0 i mech loptu krenula da gubi, rek'o, evo, gotova je ;))

Link to comment
Share on other sites

marat igra odlichno, nole je prvo imao par nesretnih momenata sa klizanjem a onda pocheo da se retardira...zlo...marat vodi za jedan break sada i ne verujem da ce ovaj uspeti da se vrati u mech...

ana sa druge strane je "pulled of a jj" tj od 5:2 u prvom setu je uspela isti da izgubi a u drugom je dechy prva servirala pa su break lopte u desetom gemu u 2. setu bile istovremeno i mech lopte...prvi tie break je igrala mnogo loshe, sad ako uradi isto ode i ona za novakom...

edit

nole prso 6:2 treci set, laku notj i prijatno, sace dodje bole da mi objasni onu taktiku iz finala queens turnira...

ana izvukla tie break, sad ide treci set, taman da se ova vrljava dechy smori ;o>

Link to comment
Share on other sites

nole failed :/

odose mu bodovi u kurac, sad moze da se oprosti od nadala ove godine. ima da brani dosta sad...

igra bozoljac za nekih sat vremena...

napred nashi!!!

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

ova je nsposobna da osvoji svoj servis jbt. kod jelene je barem to klasika, znash da su uvek vece shanse da ce da brejkne, nego da ce da zadrzi sopstveni servis.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

hvala svevishnjem...znachi kad je krenula "repriza prvog seta" hteo sam nekog da bijem...

ipak, chestitke ani sto je izvukla 3 ipo sata iz sebe i da se dobro odmori pre sledeceg mecha =o)

a lale nije zezanje, sad su nam tipsa i "boza" jedine uzdanice u muskoj konkurenciji, treba ih podrzhati =o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...